Fullstack Developer (.NET + JavaScript) | Ostrava/ Plzeň

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují naše technologie. Na nich pracuje kolem 147 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3 400 v ČR. Máme více než 120letou tradici a její úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj podpořený výzkumnými centry po celém světě.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

SW projekty, se kterými se u nás můžeš potkat, jsou například:

  • optimalizace tras námořních lodí řízení kontejnerových překladišť v přístavech nebo na železnicích
  • řízení bezpečnosti na ropných plošinách
  • sběr dat z průmyslových provozů a jejich následná analýza a zpracování
  • transformace a vizualizace dat z energetických provozů
  • tvorba nástrojů založených na zpracování, vyhodnocení a vizualizaci business dat
  • různá řešení v oblastech, ve kterých zavádíme digitalizaci

Rozložení našich aktivit je projektů je

  • cca 50% webové projekty (.NET, Angular, React, Vue.js, Blazor, MVC)
  • 45% desktop projekty (primárně WPF)
  • zbytek je vývoj mobilních aplikací (PWA/Xamarin, Maui, Native development), AI/ML (python), transformace dat, reporting apod.

Všude je jako hlavní BE programovací jazyk C#. Samozřejmostí je využití moderních CI/CD praktik pro deployment – typicky do prostředí MS Azure. Kdekoliv se to hodí, použijeme kontejnerizovaná docker řešení.

POŽADAVKY:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií, softwarového inženýrství nebo příbuzného oboru (popř. jiného technického směru)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaná i ústní forma)
  • Zkušenost s vývojem v prostředí .NET v jazyce C# a objektově orientovaném návrhu s ohledem na návrhové vzory Zkušenosti s vedením a architekturou komplexních webových aplikací, prokazatelné schopnosti řešit problémy a schopnost přijímat technická rozhodnutí
  • Znalost relačních databází (MS SQL) Znalosti frontendových technologií, jako jsou HTML, CSS, JavaScript, TypeScript a moderní frameworky/knihovny (např. React, Angular, Vue.js, Blazor)
  • Zkušenosti s rozhraním REST API Chuť se dále vzdělávat a pracovat v týmu i samostatně
  • Proaktivní přístup

Výhodou:

  • Dobrá znalost systémů pro správu verzí, metodik testování a procesů nasazení pro zajištění kvality a spolehlivosti kódu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

.NET c# MS SQL JavaScript TypeScript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Roční finanční bonus Flexibilní pracovní doba 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd
  • Možnost práce z domova (Home Office) s finančním příspěvkem
  • MultiSport karta Možnost se vzdělávat – interní/externí odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy)
  • Možnost dalšího kariérního růstu v ČR i po celém světě)
  • Program podpory rodičů (více času s dětmi – placená rodičovská + rodičovský bonus)
  • Kancelář s dobrou dopravní dostupností
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo
  • Ostravu (platí pro ostravskou pobočku)
  • Mobilní telefon Asistenční linka – odborné psychologické poradenství
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech a podpora nastávajících rodičů
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • Slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Ostrava/Plzeň | 3 dny onsite, 2 dny offsite