Fullstack developer/ka - React, Javascript, Node JS

Do menšího týmu hledáme zkušeného programátora / programátorku webových aplikací pro stabilní, ryze českou technologickou společnost Sprinx Systems, a.s. Pokud máte zkušenosti s technologiemi Node.JS, React JS, JavaScript, TypeScript a SQL a jste připraveni převzít zodpovědnost za tvorbu a údržbu našich a klientských webových aplikací, rádi bychom vás do našeho týmu přizvali.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

O čem je práce na této pozici?

  • Vývoj různorodých typů projektů - krátkodobých i dlouhodobých, pro široké portfolio našich zákazníků.
  • Podpora a rozvoj stávajících řešení, stejně tak i implementace zcela nových aplikací.
  • Aktivní účast na celém životním cyklu vývoje – od je návrhu (vymýšlení) a plánování, přes vlastní realizaci, až po testování a nasazování do provozu.
  • Práce se pestrou škálou technologií a vývojářských nástrojů (rozhodně ale není nutné vše znát a dokonale ovládat), jako např. JavaScript / TypeScript / Node.js, React JS, MS SQL Server, Kentico, Mongo DB (no-SQL databáze) a další.
  • Visual Studio, VS Code, Git (GitLab), apod.

Naše očekávání?

  • Zkušenosti s technologiemi  Node.JS, React JS, JavaScript, TypeScript a MS SQL.
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s ostatními členy týmu.
  • Analytické a řešitelské schopnosti.
  • Zodpovědný přístup k práci a ochota převzít zodpovědnost.
  • Chuť a zájem učit se nové věci, sledovat trendy a stále se zdokonalovat.
  • Jsme dobrá parta a rádi se spolu zasmějeme, podělíme se o zkušenosti a zajdeme na pivo. Rádi bychom našli člověka, co k nám zapadne.
  • Chceš do toho s námi jít na plno - full-time (40 hod/týdně), s part-time ti můžeme vyjít vstříc.
  • Rádi bychom, aby jsi byl hlava otevřená a rozuměl tomu, že zákazník je vždy na prvním místě a jsme tu od toho, abychom mu pomohli a nasměrovali ho.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer Javascript developer

Základní dovednosti

Node.js React JS JavaScript TypeScript a SQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • kvalitní zázemí české IT firmy, která si dokázala udržet dobré jméno na trhu již přes 25 let
  • Možnost osobně se podílet na návrhu aplikace a diskutovat s kolegy o dalším vývoji řešení
  • Prostor pro profesní rozvoj (interní i externí školení, certifikace)
  • Účast na zajímavých dlouhodobých projektech pro prestižní společnosti (http://www.sprinx.com/Reference)
  • Pátý týden volna navíc
  • Příjemné prostředí branického pivovaru + parkování zdarma přímo v areálu
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Možná je i spolupráce na IČ nebo jen na částečný úvazek
  • Stravenková karta
  • Multisportka
  • Občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Fajn lidi, firemní akce, neformální teambuildingy a firemní akce a spoustu dalšího

Pokud tě tahle nabídka zaujala, budeme rádi, když nám zašleš svoje CV. Ozveme se ti a domluvíme si schůzku online nebo osobně nad šálkem kávy ????

Jsi-li nedočkavý, můžeš si nejprve prohlédnout naši videovizitku:

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4 - Braník