Nadšený Fullstack Developer do ostravského dev studia

ProRocketeers je rychle se rozvíjející vývojářské studio s mezinárodní ambicí. Pracujeme agilně v menších scrumových týmech a do jednoho z nich hledáme nového parťáka, pro kterého je programování nejen prací, ale i potěšením. Mezi naše klienty patří rozjeté startupy i velké nadnárodní firmy. Protože i majitelé Rakeťáků stále aktivně programují, problémům vývojářů dobře rozumí. Zakládáme si na otevřené komunikaci a přátelském přístupu, na nic si nehrajeme a máme velké plány.

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co Tě čeká:

  • Projekt, který se skládá z microfrontendů a microservisů
  • Návrh řešení a architektury pro komplexní mezinárodní systémy
  • Práce v agilním prostředí a malém scrumovém týmu

Co od Tebe očekáváme:

  • Seniorní znalost Reactu
  • Přesah do DevOps - znalost Kubernetes
  • Zájem o progresivní technologie jako GraphQL, NodeJS, Kubernetes, Gitlab CI
  • Zkušenost s prací v agilním týmu (SCRUM / Kanban)

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Plat 60 000-100 000 Kč za měsíc
  • Podíl na startupu
  • Roční prémie
  • 20-25 dní dovolené
  • 4 sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office (ale rádi tě občas uvidíme)
  • Rozpočet na vzdělávání
  • Tým přátelských kolegů a kolegyň
  • Snacky a občerstvení na pracovišti
  • Vybavení dle tvého výběru (notebook + monitor)
  • Firemní 3D tiskárnu, Xbox
  • Pohodovou atmosféru a svobodnou kulturu v práci
  • Neformální prostředí
  • Společné akce a grilovačky

Tak co, jsi náš? Pošli nám své CV na hello@prorocketeers.com nebo se s námi spoj přes náš web www.prorocketeers.com a očekávej pozvání k nám na kafe ☕️ Nebo si domluvíme online call.

Těšíme se!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Firemní benefity:
Cyklisté vítáni, Čas na inovace, Čas na vlastní projekt, Finanční bonusy, Herní zóna, Homeoffice, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Parkoviště, Pružná pracovní doba, Přátelské prostředí, Sick days, Skvělý tým profesionálů, Stabilní firma, Teambuilding, Výhodný mobilní tarif , Vzdělávací kurzy

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava