REACT programátor pro SOVA NET

S rozrůstajícími se zakázkami posilujeme tým o REACT/NATIVE programátora, který uvítá jasně nastavené procesy, ale i možnost přinášet nápady a realizovat své podněty. Produkty jsou naše vlastní, a co umí, nastavujeme společně s klientem. Máš-li zkušenosti s vývojem jak pro Android tak iOS a vydáváním aplikací pro jejich „stores“, přidej se k nám a pomoz nám posunout projekt do dalšího levelu inovací a přínosu pro klienty.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zaměřujeme se na zaměstnanecký portál Plusco. Ale potkáš se s námi i u dalších projektů - rezervačních systémů, komunitních portálů na míru, b2b e-commerce platforem a dalších.

Vyvíjej s námi užitečné řešení pro firmy jako Hyundai, CESK, PRAMOS, MINIROL, ESSOX, MOOSELIFE a další z naší rodiny dlouhodobých klientů.

Potřebujeme, aby tě spolupráce s námi bavila a také:

  • dobrou znalost ReactNative, React
  • zkušenost s HTML, CSS, JavaScript, ES6 a Webpack
  • praxi ve vývoji mobilních aplikací – pro iOS i Android
  • spolehlivost s dotahováním práce
  • možnost a chuť zastavit se za námi do kanceláře v Brně (kousek od nádraží), když bude třeba
  • sdílení našich hodnot - otevřená komunikace založená na pravdě a realitě

Používáme tyto technologie:

REACT + REDUX, WEBPACK, SASS, GIT, GITLAB, SENTRY a další. Rádi pracujeme s moderními technologiemi a nebráníme se použití nejvhodnějších nástrojů.

Jsme normální, pohodoví IT kolegové, kteří chtějí na projektu dělat s úsměvem a vytvářet užitečné aplikace. Platíme férovou brněnskou hodinovku a třídíme odpad, ale nebudeme tě lámat, budeme respektovat tvůj vlastní styl ????

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

React developer Full stack developer

Základní dovednosti

HTML CSS JavaScript ES6 a Webpack android ios mobile app jira

Výhodou

REACT + REDUX WEBPACK SASS GIT GITLAB SENTRY

Softskills

dotahování věcí do konce

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Najdeš u nás:

  • Práci na full-time v jakékoliv formě. Jako OSVČ nebo na HPP, cokoliv je možné
  • prostor pro vzdělávání - chceme se zlepšovat a pracovat na sobě, proto s tím počítáme i v rámci běžných pracovních aktivit, kurzy či konference nejsou problém ;)
  • Vánoční párty a teambuilding - máme, když chceme, nemáme když nechceme, buildíme se přirozeně a za každého počasí :)
  • možnost HO dle přání a domluvy
  • masáže v pracovní době na pracovišti
  • Multisport karta (za příspěvek)
  • občerstvení na pracovišti
  • zázemí ve stabilní společnosti v centru Brna (s možností parkování!) a s pobočkou i v Olomouci. Případně spolupráce s týmem v Opavě.

Proč si vybrat tuto nabídku

Máme spoustu práce, nápadů a myšlenek, kam to chceme celé posunout. Ptáš se, co nám chybí? Někdo, kdo to celé ukočíruje, pomůže nám srovnat myšlenky a promyslí naše nápady a přání našich klientů do posledního detailu. Troufáš si na to?

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Křenová 52, Brno // remote
Termín nástupu 01.01.2022