Full stack .NET/Vue.js developer e-learningu

Vyvinuli jsme LMS platformu Scormium, která umožňuje správu kompletního cyklu vzdělávání zaměstnanců. Uživatelé tak mohou plánovat a navrhovat kurzy, vytvářet vlastní obsah i studovat na jednom místě. Rádi bychom uvítali v týmu dalšího kolegu/kolegyni, co se orientuje ve vývoji komplexních webových aplikací.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co u nás budeš dělat

  • budeš se podílet jako full stack developer/ka na vývoji backendu v .NET a frontendu ve Vue.js naší LMS platformy Scormium a nových funkcionalit – pro představu třeba prvků gamifikace, eventy, lokalizace. Naše roadmapa je bohatá.
  • ve spolupráci s analytikem připravíš kompletní zadání, seniorní kolegové programátoři Ti budou k ruce, když bude třeba s něčím pomoci, UI/UX designer Ti vykouzlí cokoliv, od wireframe až po výsledný design, abys výsledek nechal QA projet integračními a UAT testy.
  • kohokoliv v týmu se můžeš ptát na to, co Tě bude zajímat v jakékoliv fázi
  • dostaneš prostor na zkoušení nejnovějších technologií a nástrojů
  • budeš u vývoje platformy od analýzy až po nasazení a otestování.

Náš tech stack

  • backend máme v .NET 5 a Entity Framework Core
  • na data využíváme Azure SQL databázi
  • frontend je ve Vue.js využitím TypeScriptu
  • verzujeme v Gitu
  • CI/CD pipeline je v AzurePipelines – komplet automatizované nasazení až do Marketplace
  • hostujeme na Microsoft Azure

Jak si Tě představujeme

  • máš větší zkušenosti s webovými aplikacemi v .NETu a ideálně Vue.js nebo Tě tyhle technologie zajímají
  • umíš psát čistý, přehledný kód a na čem se s týmem domluvíš, že dodáš, tak platí
  • domluvíš se anglicky nebo jsi schopný porozumět alespoň dokumentaci v AJ
  • dokážeš problémy řešit i jim předcházet
  • máš nápady a nespokojíš se s "takhle se to dělalo doteď"
  • chceš firmu bez zkostnatělé struktury
  • chceš pracovat na produktu co má smysl

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer .NET developer

Základní dovednosti

.NET Vue.js c# Git

Výhodou

.NET Core TypeScript Azure SQL Azure Pipelines Swagger UI

Softskills

zodpovědnost kreativita chuť se rozvíjet

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • HPP / IČO a dlouhodobou spolupráci
  • práci v menším týmu, žádný openspace
  • kancly v centru Karlína (+-5min od metra Křižíkova / Florenc)
  • prostor pro Tvůj profesní rozvoj – chodíme na angličtinu, pořádáme interní workshopy o používaných best practices, využíváme online platformy
  • kromě standardní HW výbavy Ti rádi poskytneme i HW na přání – můžeš se třeba obložit monitory, když se Ti tak bude dobře pracovat
  • vlastní Azure účet s kreditem na hraní
  • zahradu, ze které můžeš pracovat nebo relaxovat
  • plná lednice dobrot, kvalitní káva
  • home office po dohodě s Tvým projekťákem, rádi se potkáváme osobně

Proč si vybrat tuto nabídku

Chceme, aby členové týmu u každého zadání a projektu chápali jeho přínos. Snažíme se využívat potenciálu každého kolegy a nabídnout mu možnost pracovního růstu. Poradami trávíme co nejméně času. Potřebuješ něco probrat? Máme politiku "otevřených dveří". Tvoříme prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 8
Termín nástupu 01.06.2022