.NET programátor

Rozjeďte s námi projekt na zelené louce. Aplikace importuje data z ERP například přes API, linkovaný server nebo CSV soubory a ty následně čistí, kontroluje a reportuje. Backend je psaný v .NET a frontend v Angularu. K provozování infrastruktury používáme Azure.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Ozvěte se nám, pokud…

  • ovládáte C# a základy OOP.
  • máte alespoň základní znalost SQL.
  • znáte GIT nebo jiný verzovací systém.
  • vás baví pouštět se do nových technologií.

Můžeme vám nabídnout i fullstack, pokud se orientujete v...

  • Angularu.
  • principech modulární aplikace State managementu, SCSS, RxJs, NgRx.

Jak a na čem pracujeme...

Jsme tři vývojáři, kteří podporují konzultanty zaměřené na plánování výroby. V týmu je nás tak celkem šestnáct. Fungujeme agilně a frontu práce si plánujeme v týdenních iteracích. Nástroje využíváme převážně od Microsoftu: na vývoj backendu Visual studio, pro frontend Visual Studio Code. Verzujeme v Gitu a při plánování se s námi potkáte Azure Boards.

Co vás dál konkrétně čeká?

  • Už na první schůzce uvidíte případného šéfa Vlastu a uvidíte, jestli vám lidsky sedneme.
  • Většinou nám jedna až dvě schůzky stačí na to, abychom „si plácli“.
  • Díky vzájemnému sdílení know-how se budete posouvat vy i my.
  • Spolupráce i DNA firemní kultury jsou pro nás důležité. Proto se budeme chtít potkávat minimálně dva dny v týdnu v kancelářích v Plzni.
  • Váš další rozvoj a zaměření budeme tvořit společně podle toho, co vám bude nejbližší.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba a homeoffice podle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • výkonný notebook Lenovo
  • mobilní telefon se systémem iOS nebo Android a s datovým tarifem 20 GB
  • herní místnost, kde najdete fotbálek nebo PlayStation
  • parkoviště kousek od kanceláří a kolárna přímo v budově
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz
  • právní poradenství online prostřednictvím verdikto.com
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely
  • hrazený stravenkový paušál ve výši 100 Kč denně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době
  • grilovačky na terase s tím nejlepším výhledem na Plzeň
  • neomezené množství podporujícího prostředí

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň, U Prazdroje 8