Integrační specialista – MS Dynamics 365

Potkal/a jste se s integrací aplikací navázaných na ERP systém? Domluvíte se anglicky? Láká Vás práce pro společnost z mezinárodním přesahem? Pro mezinárodní společnost, který právě implementovala nový MS Dynamics systém, hledáme Integračního specialistu, který pomůže systém rozvíjet. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co budete mít na starosti?

  • Customizace softwarových řešení (aplikací) pro potřeby systému MS Dynamics - samotné programování, případně spolupráce s dodavatelem (vývoj systému řeší dodavatel)
  • Zpracování požadavků od business analytiků – změnové požadavky na úpravu aplikací navázaných na ERP systém
  • Zajištění integrační platformy aplikací v rámci společnosti – využití JavaScript a Postman

Jaké předpoklady k tomu potřebujete?

  • AJ na komunikativní úrovni – budete v kontaktu s kolegy z různých zemí EU
  • Zkušenost z oblasti integrace aplikací
  • Pokud umíte programovat v .NET, #C jste naše jednička (není však podmínkou)
  • Znalost Azure, DevOps, SQL, JavaScript a Postman výhodou

Na co se můžete těšit?

  • Mladý, přátelský kolektiv s nadřízeným, který nezkazí žádnou srandu
  • Mezinárodní přesah - podpora uživatelů pro pobočky v různých zemích EU
  • Flexibilitu a samostatnost - větší míra svobody, nejedná se o projekt, kde každý programátor pracuje na části systému, ale dáváte dohromady jeden funkční celek
  • 2 dny v týdnu home office – lze se domluvit i na větší flexibilitě
  • A další zajímavé benefity: 5 týdnů dovolené, využití AJ, vzdělávací kurzy, stravenkový paušál, příspěvek ne penzijní připojištění, multisport karta, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti atd.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

.NET developer Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha