VÝVOJÁŘ / PROGRAMÁTOR

Jsme skupina IT firem K2, která vyvíjí, nasazuje a rozvíjí podnikový software pro řízení firemních procesů ve středních a velkých společnostech. V našem vlastním datovém centru provozujeme pro naše zákazníky prémiové cloudové a outsourcingové služby. Již více než třicet let vyvíjíme podnikový software, ale po stejně dlouhou dobu dodáváme také zkušenosti a nápady ze stovek úspěšných firem a projektů. Přinášíme jistotu, že firma šlape i ve chvílích, kdy v ní klíčoví lidé nejsou.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • K2 tým
  • Ostrava, Praha, Brno, Pardubice, Pelhřimov

Popis pozice

Hledáme vývojáře, programátory, testery. Pro front-end i back-end. Lidi, které baví přemýšlet nad problémy, vymýšlet jejich řešení, programovat a sdílet své know-how se zákazníky i zbytkem týmu - ať již na osobních jednáních nebo v rámci webinářů, seminářů a konferencí. Týmové hráče, kteří chtějí být součástí dlouhodobého a prémiového produktu.

Očekáváme, že lidé, kteří vyvíjí náš podnikový software K2, mají:

  • zkušenosti s objektově orientovaným programováním,
  • tah na branku a samostatnost při řešení úkolů,
  • schopnost komunikovat s lidmi face-to-face,
  • odhodlání problémy nezapírat a nepřehazovat, ale opravdu řešit.

A v jakých technologiích pracujeme?

  • Typescript,
  • Javascript,
  • React.js,
  • CSS,
  • Delphi.

Obecně ale platí, že stačí mít zkušenosti s objektově orientovaným programováním. Dále už jsme schopni každého zaškolit a vybrat pro něj to nejlepší uplatnění v rámci našich projektů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer Delphi developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Postupně tě zaškolí naši seniorní programátoři a následně se staneš součástí týmu, který pracuje na určité části našeho systému. Začneš se podílet na analýzách, získáš zodpovědnost za řešení dlouhodobých úkolů a ti nejlepší se nakonec stanou odbornými garanty celých modulů.

A samozřejmě nabízíme i řadu firemních benefitů a příležitostí k osobnímu růstu, mezi které například patří:

  • 5 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • volně dostupná káva, horké i studené nápoje na pracovišti,
  • příspěvky na stravování i dovolenou,
  • benefitní poukázky pro volnočasové aktivity,
  • po dosažení praxe firemní automobil a telefon,
  • využívání firemního bufetu s teplým jídlem přímo v budově,
  • zlepšování prezentačních dovedností na výjimečných akcích,
  • možnost zahrát si v reklamách vedle filmových hvězd,
  • a pobavit se s hudebními hvězdami na našem vánočním festivalu.

Proč si vybrat tuto nabídku

Dostaneš do zázemí zajímavých firem a budeš mít možnost jim koukat doslova pod ruce. Ať už jde o výrobu legendárních tužek v Koh-i-nooru, skladové procesy v Big Shocku nebo Zootu či kompletní IT provoz ostravského fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Podobně úspěšných firem máme v našem zákaznickém portfoliu více než čtyři stovky.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava, Praha, Brno, Pardubice, Pelhřimov