VÝVOJÁŘ / PROGRAMÁTOR

Chceš být součástí výjimečného projektu? Již více než třicet let vyvíjíme podnikový software, ale po stejně dlouhou dobu dodáváme také zkušenosti a nápady ze stovek úspěšných firem a projektů. A nyní pracujeme na nové generační verzi našeho systému K2, tak aby náš podnikový systém běžel na nejnovějších technologiích a architektuře.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme programátory pro front-end i back-end. Lidi, které baví přemýšlet nad problémy, vymýšlet jejich řešení, programovat a sdílet své know-how se zbytkem týmu. Týmové hráče, kteří chtějí být součástí dlouhodobého a prémiového produktu.

Co od tebe očekáváme?

  • Máš zkušenosti s objektově orientovaným programováním.
  • Zvládáš samostatně řešit úkoly.
  • Komunikaci s lidmi face-to-face.
  • Máš odhodlání problémy nezapírat a nepřehazovat, ale opravdu je řešit.

V jakých technologiích pracujeme a jaká by mohla být tvá výhoda?

  • znalost Git, GitLab
  • znalost jazyka C# a .NET, ASP .NET Core
  • odborné znalosti v oblasti Dependency Injection
  • .NET, Entity Framework Core, Unit of work a Repository pattern
  • dobré znalosti jazyka SQL a zkušenosti s relačními databázemi (MSSQL)
  • znalost Clean Architectrure, Domain Driven Design

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer .NET developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Postupně tě zaškolí naši seniorní programátoři a následně se staneš součástí týmu, který pracuje na určité části našeho systému. Začneš se podílet na analýzách, získáš odpovědnost za řešení dlouhodobých úkolů a ti nejlepší se nakonec stanou odbornými garanty celých modulů.

Samozřejmě nabízíme i řadu firemních benefitů a příležitostí k osobnímu růstu, mezi které například patří:

  • 5 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba
  • příspěvky na rozvoj a vzdělávání, jazykové kurzy
  • využívaní firemního bufetu s teplým jídlem přímo v budově
  • volně dostupná káva, horké i studené nápoje na pracovišti
  • příspěvky na stravování i dovolenou
  • benefitní poukázky pro volnočasové aktivity,
  • po dosažení praxe – firemní automobil a telefon
  • teambuildingy, firemní brunche
  • kvalitní zázemí a parkování
  • zlepšování prezentačních dovedností na výjimečných akcích
  • zábava se známými hudebními hvězdami na našem vánočním festivalu
  • přátelský a neformální kolektiv

Ochutnat atmosféru naší firmy můžeš na našich sociálních s&i

Proč si vybrat tuto nabídku

Dostaneš do zázemí zajímavých firem a budeš mít možnost jim koukat doslova pod ruce. Ať už jde o výrobu legendárních tužek v Koh-i-nooru, skladové procesy v Big Shocku nebo Zootu či kompletní IT provoz ostravského fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Podobně úspěšných firem máme v našem zákaznickém portfoliu více než čtyři stovky.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava