.Net Developer

Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, financí, pojišťovnictví, telekomunikací a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a korporacemi jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

  • Náplň práce

    • Vývoj v nejnovější verzi .NET
    • Použití moderních programovacích nástrojů (Git, Visual Studio, Rider, Docker, …)
    • Participace na řešení, které stavíme od zelené louky a na návrhu si dáváme záležet
    • Příležitost pracovat v prostředí Azure Cloud
    • Agilní vývoj s využitím SCRUM metodologie
    • Git flow, code reviews, vzájemný feedback mezi členy týmu
    • Možnost podílet se na návrhu architektury a ovlivňovat průběh projektu

    Must have

    • Velmi dobrá znalost RESTful API
    • Znalost platformy .NET
    • Zkušenost s vývojem v ASP.NET Core
    • Znalost Entity Framework (Core), případně jiného ORM
    • Alespoň základní znalost SQL a relačních databází
    • Aktivní přístup k řešení svěřených úkolů

    Nice to have

    • Zkušenost s DevOps
    • Znalost React
    • Znalost GraphQL, gRPC, SignalR
    • Znalost návrhových vzorů a best practices
    • Znalost Docker, Kubernetes

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer Full stack developer

Základní dovednosti

.net c# javascript

Výhodou

react

Softskills

ambice

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

    • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
    • přátelské prostředí firmy specializující se na zakázkový vývoj (bez korporátních zvyklostí)
    • hardware vybavení – možnost volby mezi výkonnými laptopy a desktopy, monitory 2K/4K s uhlopříčkou 32 palců
    • pružnou pracovní dobu a možnost home office
    • práci v kanceláři (nikoliv v open-office), relax zónu
    • kanceláře blízko metra Vyšehrad
    • spolupráci v menším týmu vývojářů
    • kurzy, certifikace a mentoring
    • MultiSport kartu
    • firemní akce a teambuildingy

    Jak to u nás vypadá a na jakém projektu například pracujeme můžete mrknout zde: https://youtu.be/2TNPSpD9Vw0

    Na tuto pozici nehledáme uchazeče skrze agentury.

Proč si vybrat tuto nabídku

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes.

Informace o pozici

Mzda 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha