Embedded Developer (C/C++)

Do našeho vývojového týmu hledáme embedded programátora a vývojáře pro práci výhradně na našich vlastních produktech a nových řešeních, které připravujeme pro trh. Člověka který rád přemýšlí, zkouší, vymýšlí a posunuje věci dopředu, není zbytečně velkým teoretikem, protože výrobu a prototypovou dílnu má na dosah ruky a zároveň má dobré nápady a umí je zpracovat a uvést do praxe.

  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme menší výrobní firma s bohatou historií a vlastním neustále se vyvíjejícím designovým produktovým portfoliem z Brna. Posledních 15 let vyrábíme hlavně přípojné panely do stolů, různé interiérové prvky související s konektivitou a nabíjením. Ve vývoji ale zároveň intenzivně pracujeme na unikátním systému chytré kanceláře (snímání prostor, rezervací stolů a zasedaček) s vlastními hardwarovými designovými prvky.

Co vás čeká?

  • Tvorba zdrojového kódu v jazyce C a C++ pro embedded systémy
  • Optimalizace a ladění kódu u stávajících produktů a práce na pravidelných update releases
  • Vývoj, prototypování, testování komponent embedded elektroniky a jednotlivých funkcí
  • Spolupráce na analýze a návrhu SW architektury a její implementace na produkty firmy
  • Do budoucna práce také na jiných platformách pro low-power/IoT platformách
  • Spolupráce s vývojovým týmem (embedded SW, HW, design a konstrukce)
  • Práce s verzovacím systémem

Co budeme rádi, když budete umět

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření s dostatečnou praxí v oboru.
  • Výhodou je bakalářský nebo magisterský titul relevantního zaměření
  • Praxe s embedded programováním, vývojem RTOS systémů, ideálně s platformami ESP32, STM32, AVR
  • Zkušenost s vývojem v jazycích C / C++
  • Zkušenosti s nástrojem GitHUB
  • Schopnost číst i psát technickou dokumentaci
  • Základní orientace v HW embedded designu
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní znalost technické angličtiny nutností)

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí zavedené, ale stále malé a flexibilní společnosti
  • různorodou a perspektivní práci v přátelském prostředí
  • možnost realizovat své nápady a vylepšení a "podepsat" se tak pod produkty používané po celém světě
  • možnost růstu a rozvoje spolu s rozvojem firmy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IoT developer C developer

Základní dovednosti

Praxe s embedded programováním Schopnost práce s verzovacím systémem GitHUB Praxe s vývojem RTOS systémů

Výhodou

Výhodou je bakalářský nebo magisterský titul relevantního zaměření

Softskills

pečlivost analytické myšlení týmová spolupráce

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Bonusy/prémie
  • Částečný homeoffice
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenkový paušál

Proč si vybrat tuto nabídku

Nemáme manýry velkých firem, neumíme sice nabídnou tolik super cool benefitů, ale respektujeme se navzájem a máme slušné kafe. HomeOffice máme jak kdo chce a potřebuje a držíme se pravidla minimální administrativní zátěže, bez zbytečných tabulek a dlouhých porad. A protože je v týmu zájem posouvat věci dopředu, dáváme velkou váhu na to, co kdo říká a navrhuje, abychom nevyvíjeli nesmysly a naopak šli vstříc produktům, které jsou pro uživatele nejvíc přínosné a budou plnit své poslání. Pokud Vás nebaví jen bezmyšlenkovitě plnit zadání, ale chcete věci posunovat dál, dotahovat je k dokonalosti a maximu jejich funkce, pak přesně Vy můžete být tím pravým kandidátem pro nás. A my pravou firmou pro Vás.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomoucká 51 Brno 61800
Termín pro odpověď do 30.09.2022
Termín nástupu 01.11.2022