Výzkumný pracovník v oblasti asistivních technologií

Jsme Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u Kladna. Propojujeme vědu s průmyslem a přinášíme na trh nová řešení, která svým uživatelům pomáhají být v technologii o krok napřed. V UCEEB nás spojuje zájem o budovy, životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Za osm let jsme hodně vyrostli a s námi i projekty, které děláme. Proto i hledáme posilu do týmu, který spolupracuje s průmyslovými partnery na vývoji nových senzorů pro asistivní technologie a budovy

  • HPP
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co tě čeká?

Výzkumná a vývojová činnost

  • Zapojení se do projektů vývoje a aplikace nových asistivních technologií a využití ICT technologií ve zdravotně sociální oblasti
  • Vývoj nových komplexních senzorických systémů (od hardware přes embedded software, až po zpracování a zobrazení dat)

Konzultační činnost v oblasti technických řešení

  • Tvoření rozvojové koncepce využití ICT technologií ve zdravotně-sociální oblasti
  • Realizace pilotních instalací v rámci výzkumu a vývoje nových technologií z oblasti IoT, asistivních technologií a senzoriky

Aktuální řešená témata

  • Senzorický polštář pro vozíčkáře, který bude předcházet poranění a pomáhat s diagnózou ergoterapeuta
  • Nová generace svítidel s bezpečnostními funkcemi – hlasové ovládání, analýza zvuků a monitoring prostoru pomocí IR kamer
  • Nová generace senzorů kvality vnitřního a vnějšího prostředí s bezpečnostními funkcemi

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oboru biomedicínského inženýrství, elektrotechniky nebo ICT; případně středoškolské v oboru elektrotechniky
  • Zkušenosti s vývojem HW a SW
  • Přehled v oblasti asistivních technologií, komunikačních rozhraních, IoT, ICT a senzorových systémech
  • Schopnost odborného písemného projevu, komunikativnost a samostatný přístup při řešení úkolů
  • Znalost anglického jazyka

Zaujala Vás popsaná pozice?

Zašlete nám svoje CV v českém nebo anglickém jazyce na adresu hr@uceeb.cz.

Kandidáty na první kolo pohovorů budeme kontaktovat průběžně.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

IoT developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

A co ti můžeme nabídnout?

  • Plný nebo částečný úvazek (min 0.6 FTE) v klidném prostředí nedaleko Prahy
  • Práci v malém týmu, ale v multioborovém prostředí, které inspiruje k inovacím
  • Práci v moderní laboratoři Personalizované telemedicíny a laboratoři Elektronických systémů a diagnostiky
  • Různorodost projektů, možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje; možnost studovat cizí jazyky
  • Práci v přátelském kolektivu a možnost využití systému sdílené dopravy z buštěhradské autobusové zastávky, pokud nebudete jezdit autem
  • Pružnou pracovní dobu, 30 dní dovolené a příspěvek na stravování

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Buštěhrad