L1 support

Jsme specializovaná firma zajišťující služby v oblasti IT Security, networkingu a infrastruktury. Nabízíme služby v oblasti architektury a správy sítí, s důrazem na jejich zabezpečení. Mimo jiné se věnujeme serverové virtualizaci spolu s nejnovějšími zálohovacími systémy. Ve všech těchto odvětvích poskytujeme nadstandardní konzultační služby. Náš technický tým se skládá z certifikovaných expertů s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jak se u nás pracuje?

Jsme střední společnost a potrpíme si na dobrou partu. Je to jednoduché, když makáš, tak se ti dobře povede, kolektiv i vstřícný šéf ti budou podporou. Časová flexibilita je v naší branži samozřejmostí, a tak nebudeš svázán striktními procesy a dostaneš možnosti pracovat z home-office. Disponujeme moderním vozovým parkem, řadou benefitů a bonusovým systémem ohodnocení. Zkrácená páteční pracovní doba je u nás standardem.

Společně makáme, ale umíme i relaxovat na badmintonu, při grilování na naší zahradě, a oslavách narozenin, které vešly do dějin.

Od tebe potřebujeme samostatnost, analytické myšlení a aktivní přístup nejen k řešení zákaznických technických problémů, ale i zápal pro rozvoj nových produktů. V nových produktech dáváme hodně na technický personál, který technologiemi žije. Pojď k nám rozvinout své znalosti a svou vizi proměnit ve skutečnost!

Dále rosteme a díky aktuálním možnostem a zajímavým projektům rozšiřujeme technický tým o několik pozic.

Pro dlouhodobou spolupráci nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT L1 Support Specialisty.

Jaká bude tvá náplň práce?

Budeš se starat o řešení požadavků v našem tiketovacím systému a komunikovat s koncových zákazníky.

Budeš kontrolovat a vyhodnocovat incidenty z monitorovacího systému. Budeš se rozvíjet v technologiích, které si vybereš a spolupracovat s týmem zkušených kolegů. Pomůžeme ti růst a stát se specialistou ve svém oboru. Součástí tvé náplně práce bude mimo jiné:

  • Vzdálená i on-site podpora zákazníků
  • Odpovědnost za tiketovací systém a plnění SLA
  • Vyhodnocení a řešení incidentů z monitorovacího systému
  • Profesní rozvoj a specializace v oboru

Jaký bys měl být?

Jde nám hlavně o důvěru. Měl bys být komunikativní a rád řešit různorodé problémy v rámci IT světa. Porozumět anglickému textu a vlastnit oprávnění řidiče skupiny B.

Požadavky:

  • Plynulý český jazyk pro komunikaci se zákazníky
  • Chuť posouvat se profesně v oblasti IT

Nice to Have:

  • Zkušenosti s IT HeplDeskem
  • Zkušenosti s komunikací s konocvými zákazníky
  • Zkušenosti s MS Windows produkty

Možnost práce výkonu v Praze 4, Libuši.

Jednoduše – jsi rozumný, aktivní a inteligentní člověk, se zájmem o IT? Pokud jsou tvé odpovědi ANO, pošli nám své CV a přijď se k nám podívat.

BIT SERVIS spol. s r.o., Libušská 252, Praha 4, zavolej nám na tel: 776 466 047

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant IT konzultant

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4