KONZULTANT – SYSTÉMOVÝ A PROCESNÍ ANALYTIK

Odjakživa tě zajímalo jak věci fungují, fascinovaly technologie, bavilo tě dělat věci jinak a lépe? Umíš naslouchat, vidíš i nepojmenované potřeby a dokážeš se na věci dívat z nadhledu? Snadno roztřídíš aktivity dle dopadů a vlivu, hravě zkrotíš splašené termíny a nekompaktní data?

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pokud jde do tuhého, s klidem angličana zvládneš převzít  moderování setkání opozičních stran obchodního kontraktu, nastudovat manuál v klingonštině a cestou na meeting nezapomeneš na zastávku v oblíbené prodejně pochutin? Znáš dobře své silné i slabé stránky, v silných jsi leaderem a pro pokrytí slabin aktivně rád využiješ síly kolegů?

Našel jsi se v textu výše a umíš si představit pracovat v kolektivu s podobně smýšlejícími lidmi?

Tak hledáme právě Tebe! :)

Pro tuhle super výzvu mezi sebe bereme nejen juniorní kolegy, které spoustu věcí dokážeme naučit, ale i zkušené procesáky/systemáky. ⚙️

A teď už vážně, co tě u nás čeká?

  • analyzování a popis současného stavu, detailní mapování procesů u klienta;
  • aktivní komunikace s klienty i dodavateli, identifikace potřeb a úzkých míst;
  • soustavný sběr požadavků pro cílový stav, součinnost při formulaci zadání a změn;
  • tvorba zadávací dokumentace a funkční specifikace;
  • organizace a vedení workshopů s klíčovými a dalšími uživateli navrhovaného řešení;
  • zpracovávání grafických výstupů jednotlivých šetření, návazné dokumentace a potřebných návodek / manuálů;
  • koordinace otevřených bodů a úkolů;
  • sledování rozsahu projektu a posuzování řešení dle zadání.

Tvůj checklist:
✅  pokročilá znalost MS Office;
✅  řidičský průkaz sk. B;
✅  časová flexibilita a ochota cestovat (pravidelné dojíždění ke klientům mimo Prahu);
✅  pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (min. úroveň B2);
✅  analytické a logické myšlení;
✅  dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování;
✅  zkušenosti s procesní analýzou, výhodou zkušenost s projektovým řízením;
✅  dobrá orientace v IT oblasti, zájem o svět informačních systémů;
✅  proaktivní přístup k práci a ochota vzdělávat se;
✅  výhodou i vysokoškolské vzdělání se zaměřením na ekonomiku nebo technický směr.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Procesní analytik IT konzultant

Základní dovednosti

Optimalizace procesů Analytika Cizí jazyk

Softskills

Práce v týmu Analytické myšlení Komunikační dovednosti Logické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny. Rádi se v kanceláři potkáváme, proto homeoffice je možný po domluvě většinou 1-2 dny v týdnu.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Další benefity? Ty máme taky! 5 týdnů dovolené, zdravé svačinky, Multisportka, teambuildingy a společné akce. Pet friendly office, notebook, telefon a firemní tarif, sick days a dbáme na péči o duševní zdraví.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme tým velmi otevřených dynamických lidí, který se (nejen) v rámci logistických projektů baví řešením stále nových a nových výzev. Každý máme odpovědnost za výsledek své práce jak interně do firmy, tak vůči klientům. Je jen na nás, jakým způsobem tento výsledek zajistíme. Při tom všem máme oporu v obrovských znalostech a zkušenostech celého týmu kolegů. Baví nás také to, že každý projekt i klient je jiný. Pracujeme pro malé firmy tady doma v Česku, ale i pro nadnárodní kolosy. Nikdy se nedostaneme do stereotypu a vždy je třeba zapojit kreativitu a vymyslet to nejlepší řešení pro danou situaci. Každý projekt a setkání s klientem nás posouvá dál jak profesionálně, tak i osobně. Prostě ideální práce pro ty, co se neradi nudí.

Informace o pozici

Mzda 35 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.03.2024