Network and Security Specialist

sme specializovaná firma zajišťující služby v oblasti IT Security, networkingu a infrastructure. Nabízíme služby v oblasti architektury a správy sítí, s důrazem na jejich zabezpečení. Mimo jiné se věnujeme serverové virtualizaci spolu s nejnovějšími zálohovacími systémy. Ve všech těchto odvětvích poskytujeme nadstandardní konzultační služby. Náš technický tým se skládá z certifikovaných expertů s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi ve svém oboru.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaká bude tvá náplň práce?

To záleží především na tobě, tvé vizi a cílech, kterých chceš v IT oblasti dosáhnout. Pomůžeme ti růst a stát se specialistou ve svém oboru. Součástí tvé náplně práce bude mimo jiné:

  • Vzdálená i on-site podpora IT infrastruktur našich zákazníků a jejich lokálních IT oddělení
  • Konzultační činnost v oblasti IT Security, Networking
  • Účast na vývoji a realizaci nových projektů a podpora jejich pilotního testování před nasazením
  • Odpovědnost za správu a rozvoj IT infrastruktury přidělených zákazníků
  • Analýza, technická specifikace a řešení vzniklých problémů
  • Návrh a architektura nových sofistikovaných bezpečnostních řešení
  • Provádění penetračních testování jak aplikací tak infrastruktury

Jaký bys měl být?

Jde nám hlavně o důvěru. Měl bys být zkušeným IŤákem, který má již praxi s IT infrastrukturou. Ideálně bys měl být síťař / sekuriťák. Porozumět anglickému textu a vlastnit oprávnění řidiče skupiny B. Buď otevřený novým technologiím.

Požadavky:

  • Chuť posouvat se profesně v oblasti networkingu a security
  • Konfigurace routerů/firewallů (ideálně Fortinet, Cisco)
  • Nezbytné znalostní požadavky: LACP, IPSec, HA
  • Plynulý český jazyk pro komunikaci se zákazníky

Bude tvou výhodou, pokud ses potkal nebo přímo znáš technologie a máš zkušenosti:

  • S návrhem, konfigurací WiFi
  • SIEM a Logmangement technologiemi
  • Certifikace v oblasti networkingu / security (CCNP, NSE4)
  • Rozšířené znalosti v oblastech: 802.1x, SD-WAN, Kali Linux

V případě Tvého zájmu o nabízenou pracovní pozici nám napiš a přijď si s námi pokecat. Těšíme se na novou spolupráci!

Nástup možný ihned.

Možnost práce výkonu v Praze 4, Libuši / Praze 8, Karlíně.

Jednoduše – jsi rozumný, aktivní a inteligentní člověk, se zájmem o IT? Pokud jsou tvé odpovědi ANO, pošli nám své CV a přijď se k nám podívat.

BIT SERVIS spol. s r.o., Libušská 252, Praha 4, zavolej nám na tel: 261 099 999

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Jazyky

Česky – čtení dokumentace Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4