Vedoucí IT oddělení

Jste zkušený IT manažer a potřebujete ke své práci zázemí stabilní společnosti s pozitivní firemní kulturou? Hledám člověka, který ve středně velké ostravské společnosti povede IT oddělení (4 členové týmu). Pozice reportuje přímo generálnímu řediteli společnosti.

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

  • vedení čtyřčlenného týmu IT oddělení
  • zpracování IS/IT koncepce v souladu s cíli společnosti a její implementace
  • zodpovědnost za řízení bezpečnosti a rizik v oblasti informatiky a ochrany dat
  • jednání a řízení vztahu s dodavateli informačních technologií (outsorcing)
  • zajištění funkčnosti interních IS/IT
  • komunikace s uživateli a řešení jejich požadavků,
  • správa síťové infrastruktury

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

IT Manažer

Základní dovednosti

VŠ vzdělání v oblasti informatiky Implementace IT systémů Správa HW a SW

Softskills

Vedení a motivace týmu Prezentační a komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava
Termín nástupu 01.02.2022