IT Development Manager

Direct Parcel Distribution s.r.o. logo

V IT už nejsi žádný nováček a chceš propojit svět logistiky a IT? Pokud tě navíc zajímá pestrý, technologicky zajímavý a vždy perspektivní svět logistiky, není na co čekat.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

ZA CO BUDEŠ ZODPOVĚDNÝ?

* Budeš se podílet na vytváření strategií a aktivně ovlivňovat, jak bude DPD vypadat v dalších letech
* Pod palcem budeš mít vývoj softwaru a řízení jeho směru v DPD
* Se vším ti rád pomůže tvůj menší tým vývojářů
* Máme také externí vývojové partnery, takže ty budeš koordinovat, aby doručovali změny dle našich požadavků
* Určitě se dostaneš k návrhu tabulek, databází a programování v Sqlku
* Těšit se můžeš na programování a návrhy aplikací
* Nedílnou součástí bude spolupráce s technickou podporou při integraci velkých zákazníků
* Následně se také podíváš na nějaké webové služby a určitě ti nabídneme i spolupráci na mezinárodních projektech DPD Group
* Ve tvém portfoliu budou také webové aplikace v interních systémech
* Všechny vyvinuté aplikace, weby, web. služby nám pomůžeš dokumentovat
…. něco z toho je pro tebe španělská vesnice? Nevadí, rádi tě to naučíme!

CO BYS MĚL ZNÁT NEBO UMĚT?

* V IT nejsi žádný nováček a už máš několik let zkušeností
* T-SQL znáš velmi dobře
* Znáš návrh webových služeb REST a SOAP
* Máš znalost programovacího jazyka PHP nebo jiného
* Dobře ovládáš projektové řízení
* Aktivně přicházíš s novými nápady (protože vždy je co zlepšovat)
* Zajímáš se o inovace a nové trendy
* Domluvíš se bez problému anglicky (jsme mezinárodní společnost)
* A samozřejmě velmi důležitá je ochota učit se nové věci a touha posouvat se dál

VÝHODOU BUDE, KDYŽ BUDEŠ ZNÁT (není podmínkou)

* víš něco o FTP/sFTP – sdílíme pár souborů i pomocí tohoto protokolu
* znalost API a návrh web aplikací
* víš něco o Dockers
* víš něco o DEV/OPS
* víše něco o TypeScript, Node.js

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

IT Manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

* Pracovní smlouva na dobu neurčitou u největšího soukromého balíkového přepravce
* V kanceláři bys měl být 2x týdně, zbytek týdne můžeš pracovat odkudkoliv
* Když se firmě daří vyplácíme všem roční bonusy ve výši 10 % z roční mzdy
* Pátý týden dovolené navíc je pro nás samozřejmostí (celkem nabízíme 25 dní dovolené)
* Pravidelný měsíční příspěvek do balíčku benefitů ve výši 12 000 Kč ročně nebo možnost si vybrat dokonce šestý týden dovolené
* Každých 5 let oceňujeme tvojí věrnost k naší společnosti finančním příspěvkem (např. 5000 Kč za 5 let v DPD, 10 000 Kč za 10 let v DPD, za 15 let už je to 15 000 Kč a máme i kolegy, kteří získali příspěvek 20 000 Kč za 20 let v DPD)
* Stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100 Kč
* Když se necítíš zrovna fit, můžeš si vyčerpat 2 dny placeného zdravotního volna za rok
* Nabízíme ti bezplatnou právní a psychologickou poradnu
* Každý z nás může občas něco pokazit, proto našim kolegům/kolegyním nabízíme uzavření tzv. pojistky na blbost za zvýhodněných podmínek. Navíc na pojistné finančně přispíváme
* Další dárky rozdáváme třeba k tvým narozeninám nebo k Vánocům či při jiných příležitostech
* Nabízíme ti také Multisport kartu za zvýhodněných podmínek
* Přispíváme ti také na penzijní připojištění
* V neposlední řadě u n&

Informace o pozici

Mzda 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Modletice 130