Systémový administrátor/ pracovník dohledového centra

Hledáme kolegu do týmu v Náchodě, který nám pomůže dále rozvíjet našlápnuté budování optické sítě a společnost, která je dlouhodobě lídrem na místním internetovém trhu. Nepotřebujete cestovat a stěhovat se za prací do hlavního města. Možnost realizovat se a uspět ve Vašem oboru máte teď a tady s námi.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaká bude náplň vaší práce:

- spravovat páteřní infrastrukturu rozsáhlé internetové sítě
- analyzovat stav sítě a rešit události ke kterým při provozu dojde
- konfigurovat a rozvíjet služby síťové infrastruktury
- diagnostikovat a řešit problémy zákazníků
- poskytovat podporu Vašim kolegům – technickým pracovníkům

Co k tomu nutně potřebujete:

- orientaci v budování datových sítí pro ISP
- alespoň základní znalost síťových vrstev L2 - L4
- znalost routovacích protokolů
- snahu se dále vzdělávat

Co bychom uvítali:

- praxi u ISP/TELCO (realizované síťové projekty, design sítě)
- znalost optických technologií, IPv6, VoIP, routingu
- orientaci v bezpečnosti datových sítí
- znalost dohledových systémů (LAN/WAN)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- variabilní pracovní náplň
- přístup k nejnovějším technologiím
- profesní růst dle vašich schopností
- přátelské a otevřené prostředí
- transparentní odměňování dle výsledků firmy

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Náchod
Termín nástupu 01.05.2023