Backend developer

Programuješ v PHP nebo Javě? Pak hledáme právě TEBE! Jsme ARTIO, ostravská softwarová společnost, a hledáme nové členy do našeho týmu.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co můžeš očekávat

Práci na velkých internetových nebo intranetových systémech pro zákazníky z ČR a zahraničí. Zejména se budeš věnovat implementaci business logiky v backendu. Máme různé typy projektů, některé jsou napsané v Java, některé v PHP. Můžeš si vybrat, co je pro Tebe zajímavější.
Neočekáváme od Tebe nasazovaní grafického designu, css a kódování HTML šablon apod.

Co od Tebe očekáváme, jaké znalosti bys měl mít?

Očekáváme nadprůměrnou znalost programovacího jazyka, dobré znalosti a principy OOP (Object Oriented Programming) a znalost relačních databází (MySQL nebo Postgre). Můžeš se těšit, že se setkáš s věcmi jako: Unit testy, Git, UML, MVC, Redis, AWS, SOAP, Varnish.

Velkou výhodou je znalost některých backendových frameworků v daném programovacím jazyce.

Co Ti můžeme nabídnout

Možnost podílet se na zajímavých mezinárodních projektech, čeká na Tebe celá řada firemních benefitů (stravenky, sick days, flexbilní pracovní doba, home office), moderní pracovní prostředí s relaxační zónou a přátelský kolektiv.

Podívej se, jak to u nás vypadá a v jakém prostředí pracujeme na jobs.artio.cz nebo se rovnou ozvi, rádi Tě u nás přivítáme, ukážeme ti pracovní prostředí a projekty, na kterých bys s námi spolupracoval.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Java developer PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Ostrava