Java vývojář - vlastní sw produkty @StringData

Do našeho zatím šestičlenného Java týmu ve StringData, který se věnuje vývoji vlastních SW produktů StringData hledáme dalšího kolegu na vývoj v java. Hlavní náplní bude vývoj back end apliakcí (Binf, Sdbox, Knbox), řešení rozvoje těchto systémů na základě požadavků klientů a zadání od analytického týmu, spolupráce na těchto zadáních, následná realizace a asistence v průběhu testování oprav a změn. Zapojíte se také do vývoje zcela nové verze Knboxu, našeho dalšího SW produktu.

  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme StringData, česká softwarová společnost s vlastními sw produkty podporující kritické back-office procesy našich zákazníků (spolupracujeme s 10/10 bankami v ČR a dalšími finančními institucemi, farmaceutickými a energetickými společnostmi). Máme za sebou přes 1000 dodaných projektů, jednu realizaci v rozsahu 11.500 MDs. Je nás něco přes 100, ceníme si naší přátelské a nekorporátní atmosféry. Nejsme svázáni procesy ani hierarchií, věříme si a děláme co nás baví.

Mezi naše hlavní hodnoty patří férovost, pracovitost, důvěra a vzájemný respekt. Nejsme svázáni procesy ani hierarchií. Nabízíme volnost, očekáváme zodpovědnost a chceme, aby nás to i společně bavilo.

Co od tebe očekáváme?

  • alespoň 2 roky zkušeností s programováním v Java (znalost JavaEE výhodou)
  • zkušenosti s relačními databázemi (Oracle/MSSQL výhodou)
  • schopnost spolupracovat a komunikovat v iterativním/agile prostředí
  • Připravenost učit se novým věcem a pracovat na sobě

Co tě u nás čeká?

  • Menší sehraný tým zapálený pro věc
  • Odpovědnost za samostatnou implementaci skupin požadavků do svěřeného produktu
  • Možný kontakt s klientem, pokud budeš chtít
  • Používáme technologie: JavaEE (JSF, EJB, Hibernate, REST, SOAP), Twitter Bootstrap, Oracle / MS SQL, Liquibase, Maven, Gitlab, Jenkins

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

java JavaEE (JSF EJB Hibernate REST SOAP) Twitter Bootstrap Oracle / MS SQL Liquibase Maven Gitlab Jenkins

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní forma spolupráce
  • HomeOffice a týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, kafetérii v hodnotě 14 000 Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání
  • Firemní tarify s neomezeným voláním a zvýhodněné tarify rodinné příslušníky a přátele
  • Možnost bezúčelové a bezúročné půjčky
  • Podpora osobního a profesního rozvoje
  • Dlouhodobá spolupráce a perspektiva

Proč si vybrat tuto nabídku

Rovnováha pracovního a soukromého života, rozumný šéf, který vás podpoří, zajímavá, smysluplná a samostatná práce na projektech v oblasti informačních systémů primárně pro klienty z bankovního sektoru, tým, kde si na denní bázi sdílíme informace a otevřeně řešíme, co je potřeba, výborná spolupráce ze strany vývojářů a projektových vedoucích, kolegové, kteří si navzájem dokážou pomoci a poradit, možnost učit se další nové věci, technologie a tak se rozvíjet osobně i profesně

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha / remote