Full Stack Developer - Green Field projekt v Telco Oblasti

Co takhle green field project? Máte zkušenosti s vývojem komplexních aplikací v Javě a Javascriptu? Chcete se zapojit do projektu, kde můžete rozhodovat o používaných technologiích?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zdravím všechny Fullstacky!

Je tu někdo, kdo ovladá JS a Javu? :)

Pak máme pro Vás skvělou příležitost na green field projektu v oblasti telekomunikací!

Projekt je celý full-remote, ale pokud byste rádi zavítali do kanceláří, nikdo Vám v tom určitě bránit nebude. Na projektu budete stavět nový produktový katalog a integrovat různé funkcionality. Protože je projekt zatím v plenkách, můžeš se podílat na určení frameworků, se kterými se bude pracovat.

Co budou vaše zodpovědnosti:

- Reverzní analýza stavu As is ve spolupráci se Solution Designerem, která zná skrz naskrz aktuální aplikaci
- Prioritizace tasků
- Analýza a návrh technologií k používání
- Vývoj nových funkcionalit
- Spolupráce na BE i FE

Technologie:

- Java 17, Spring Boot
- Docker, Kubernetes, AWS
- Kafka messaging
- MongoDB nebo KassandraDB (není určen)
- Javascript, Vue.js, React, Angular - FW není stanoven

Jak by měl vypadat Váš profil:

- Minimálně 5 let zkušeností vývoje z obou stran FE (JS) i BE(Java)
- Zkušenost s vývojem komplexní komerční aplikace
- Pro-aktivní přístup k práci a orientace na detail
- Spolehlivost a samotatnost
- Komunikativní angličtina
- Uvítáme zkušenosti z projektu, kde jste se taktéž zapojili od začátku

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Javascript developer

Základní dovednosti

Java Spring Docker Kubernetes AWS Javascript Kafka MongoDB

Softskills

Týmový hráč

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 160 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Remote
Termín pro odpověď do 06.05.2022
Termín nástupu 02.05.2022