Java Developer/ka

Ahoj! Baví tě Java a zajímáš se o nové technologie? Chceš být součástí týmu mladých lidí a pracovat klidně i remote? Jsme Meta IT, tým mladých lidí, kteří jdou společně za stejným cílem. Společně se přes 14 let věnujeme vývoji mobilních a webových aplikací na míru. A protože jsme součástí mnoha zajímavých a velkých projektů, sami na to nestačíme.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsi to ty?

Jsi týmový hráč a spolupracuješ s ostatními na společném cíli. Zajímáš se o produkt, na kterém pracuješ a chceš aktivně přinášet nápady, jak ho zlepšit. Rád se vzděláváš a sdílíš svoje znalosti a připomínky s ostatními.

A asi tě zajímají technologie, které budeš používat:

  • Na BE budeme používat Java 17, Spring Boot 2.7 a Maven 3.8.3.

  • hlavní databáza poběží nad PostgreSQL;

  • pro vytvoření a inicializaci DB použijeme Liquibase;

  • potkáš se také s grafovou databází ArangoDB;

  • všechny kódy ukládáme na BitBucket a máme nastavené samozřejmě branche a code review od kolegů;

  • grafika je připravená ve Figmě a analýza v Confluence;

  • DevOps poběží nad GCP

Jakého projektu bude součástí?

Budeš se účastnit našeho projektu pro našeho klíčového klienta BMI Group (evropský lídr ve výrobě střešních systémů). Projekt se týká testovacích center skupiny BMI, které mají na několika místech v Evropě. Celá realizace je agilní, proto Tě neminou nějaké ty standupy, groomingy, retro apod.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Pošli nám tvůj životopis (nebo stačí LI profil) a my se ti ozveme.

Těšíme se na spolupráci!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java PostgreSQL Spring Boot

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč do toho jít s námi?

  • Budeš součástí dynamického týmu, který ale táhne za jeden provaz a podrží tě;

  • budeš mít možnost využívat naše pet-friendly officy a nebo si domluvit remote spolupráci;

  • sám si rozhodneš, jestli chceš být na HPP nebo IČO;

  • dostaneš dobře zaplaceno - až 5.5K/MD dle typu kontraktu a tvých zkušeností;

  • jak si rozvrhneš pracovní dobu je jen na tobě. Rádi bychom tě měli na full-time, nebo alespoň 80% tvého pracovního času;

  • jestli rád sportuješ, určitě uvítáš multisport kartu;

  • máme 25 dní dovolené;

  • můžeš využít občerstvení na pracovišti (včetně energy drinků);

  • pravidelně pořádáme interní akce a teambuildingy, protože firemní kultura je pro nás důležitá;

  • samozřejmostí je u nás firemní notebook.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 11.10.2022