J2EE Developer

V Generali Česká pojišťovna do menšího vývojářského týmu ???? hledáme ????️‍????️ J2EE Java vývojáře, který bude mít na starosti aplikaci pro naše ???? Komunikační Centrum a další interní klienty. Jde o kontinuální práci na stabilní aplikaci s možností časem přejít i k ✅ novějším technologiím. Rádi uvítáme samostatného ???? a vyzrálého člověka, který ocení stabilní prostředí, flexibilitu a partu fajn lidí

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co Vás bude čekat:

  • Programování na základě technického designu a konvencí vývoje.
  • Zajištění technické analýzy dopadu a odhadů pracnosti.
  • Vytváření, připomínkování a finalizace technického designu.
  • Vývoj a údržba aplikací

Hledáme kandidáta, který:

  • Má dobrý přehled o IT technologiích.
  • Bezpečně ovládá konstrukce programovacího jazyka.
  • Umí aktivně komunikovat se zadavatelem.
  • a také dokáže obhájit technické řešení.
  • AJ - stačí pasivně.

Technické znalosti, které budete potřebovat:

  • Objektově orientované programování
  • Java,J2EE
  • Java design patterns (MVC, Command, DAO)
  • Servlety, JSP, Struts 1.1
  • Maven
  • XSLT, XML, HTML, CSS, JavaScript
  • SQL
  • Eclipse, SVN
  • Tomcat, WebLogic

Výhodou bude:

  • Java certifikáty
  • UML

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

J2EE Struits SQL Java

Výhodou

UML Momcat Weblogic

Softskills

samostatnost týmový duch

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Odborná školení a certifikace.
  • Získání další praxe v J2EE i v novějších technologiích.
  • Zkušenosti s vývojem ve velké společnosti.
  • Týmová spolupráce v přátelském kolektivu, který podpoří.
  • Bohatý výběr benefitů (pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna, benefitní systém Kafeterie (12.000 Kč ročně), karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších).

Proč si vybrat tuto nabídku

Stabilní práce na stabilní aplikaci, samostatnost, vyjdeme Vám vstříc - flexibilita, práce z domova. Fajn tým zkušených vývojářů, testerů a analytiků, s kterými se vždy domluvíte.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 80 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4 Pankrác a Home Office
Termín nástupu 01.05.2023