Java programátor

Hledáte novou zkušenost v prostředí, kde můžete produkt ovlivnit a profesně se posouvat? Programujte s námi webovou aplikaci. Pomáhejte optimalizovat výrobní a skladové procesy pro firmy po celém světě. Buďte pyšní, že pomáháte řídit procesy pro Škoda Auto, BMW GROUP nebo Continental.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Programujte s námi webovou aplikaci DCIx. Pomáhejte optimalizovat výrobní a skladové procesy pro firmy po celém světě. Buďte pyšní, že pomáháte řídit procesy pro Škoda Auto, BMW GROUP nebo Continental.

Aktuálně pracujeme na několika výzvách. Řešte je s námi:

  • Aplikaci neustále posouváme a modernizujeme.
  • Jádro aplikace převádíme na modulární monolit, ten je doplněn několika samostatnými službami.
  • Budujeme frontend v Angularu s nově navrženým API.
  • Zabýváme se replikací dat podle leader/follower databázového modelu.
  • Optimalizujeme aplikaci pro běh v cloudu včetně zabezpečení.

Ozvěte se nám, pokud...

  • rádi programujete efektivně a na úkoly se dokážete dívat kriticky,
  • máte za sebou zkušenosti s komerčním vývojem,
  • umíte přemýšlet nad objektovým návrhem,
  • chcete využívat a přinášet další moderní technologie,
  • se vám líbí náš technologický stack.

Tech stack, který aktuálně používáme:

  • Backend: Java 17, Spring, SQL/Transact-SQL, REST, WebSocket, Gravitee.
  • Frontend: Angular/TypeScript, Android/Kotlin.
  • Testing:  JUnit, Mockito, Spring Test, Spring Cloud Contract, Selenium/Jameleon, JMeter.
  • Runtime: MS SQL Server, PostgreSQL, AWS, Kubernetes, Docker, Tomcat, Elasticsearch.
  • CI/CD: Jenkins, Maven, Helm, Helmfile.
  • Dev Tools: IntelliJ IDEA, Jira, Git/Gitea, Github Copilot.

...a dalším ověřeným technologiím se nebráníme.

Jak a na čem pracujeme...

Ve vývoji je nás víc než padesát. Pracujeme pro náročné zákazníky, a proto inovujeme neustále. Máme zapojený tým a náš produkt posouvat skutečně chceme.

Pracujeme iteračně. Za dobu našeho fungování už máme dobře zvládnuté plánování, předávání požadavků a retrospektivu.

Mrkněte se na inzerát na webu, prolustrujte si, co děláme nebo se podívejte, jak to u nás žije na IG.

Dejte nám o sobě vědět.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba a homeoffice podle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • výkonný notebook Lenovo
  • mobilní telefon se systémem iOS nebo Android a s datovým tarifem 20 GB
  • herní místnost, kde najdete fotbálek nebo PlayStation
  • parkoviště kousek od kanceláří a kolárna přímo v budově
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz
  • právní poradenství online prostřednictvím verdikto.com
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely
  • hrazený stravenkový paušál ve výši 100 Kč denně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době
  • grilovačky na terase s tím nejlepším výhledem na Plzeň
  • neomezené množství podporujícího prostředí

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň, U Prazdroje 8