Java Developer | Brno/Prostějov | 80000-110000 CZK/měsíc

Hledáme zkušeného Backend nebo FullStack developera do mezinárodního týmu, který vyvíjí náš nový produkt Manage SaaS.

  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti s BE programováním v Javě a Spring Bootu
  • RabbitMQ, PostgreSQL, MongoDB
  • Komunikativní angličtina

S čím pracujeme a bude fajn, když to budeš také umět:

  • Kubernetes, Docker, Helm
  • React, Typescript

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Spring Boot RabbitMQ PostgreSQL MongoDB

Výhodou

Kubernetes Docker Helm React Typescript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat ve výši fixní mzdy vyplácený ve 2 polovinách (v červnu a listopadu)
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní
  • Online výuku AJ a NJ v pracovní době
  • Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na
    volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy
    nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet
  • Firemní akce (vánoční večírek i pro partnery v pěkném hotelu s přespáním, Development Conference a
    další teambuildingy…)
  • Firemní bezúročnou půjčku
  • Možnost zapůjčení firemního auta
  • Příjemné kanceláře, vonící káva z moderních kávovarů, zeleninové a ovocné dny.... to je prostě den u nás

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno/Prostějov