Streamleader - Java

Nejsme kravaťáci a věci děláme jinak! Nechceme vyhazovat milióny za polovičatá řešení od velkých korporací, které fungují „jakžtakž“! Hledáme lidi, kteří se nebojí nových řešení, jsou inovativní, přemýšlí nad tím, co dělají a hlavně chtějí, aby jejich práce měla smysl. Někoho, kdo dokáže vytvořit pevnou ale zároveň flexibilní architekturu, někoho, kdo chce za technologickým řešením vidět i reálný užitek, který technologie uživatelům přináší.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledám Java Developera, který se bude podílet na greenfield projektě pro jednu z českých bank.

Celá banka je stavěna v cloudu a bude fungovat pouze prostřednictvím mobilní aplikace, cílem je konkurenceschopnost, jednoduchost a možnost, aby klient zvládl vše pohodlně ze svého mobilu; záměrem je poskytnout produkty zaměřené na retail + vedení = zvyšování finanční gramotnosti; důraz na děti - vzniká i dětská aplikace)

Co bude tvou úlohou?

  • Budeš leadovat našemu týmu, který řeší především CRM, aplikace pro call centrum atd
  • Společně s product ownerem budeš řídit vývoj produktu a týmu (budeš se starat primárně o IT rovinu, product owner o produkt)
  • Na starost budeš mít BE vývojáře, perspektivně abys dokázal propojovat BE s FE - do budoucna budeš řídit obojí Velikost týmu: 4 (3 jsou nyní v Brně, 1 v Praze)

POŽADAVKY

  • 5 let+ zkušenosti v Javě (Springboot), je nutné, abys byl zkušený vývojář
  • Je nutné, abys měl zkušenosti s leadershipem - zkušenosti s vedením lidí, nechceme manažera, ale člověka, který má vývojářské dovednosti, zkušenosti a ambici vést lidi, člověka, za kterým lidé půjdou a budou mu naslouchat
  • Ideální pro nás je, pokud už máš něco zasebou a nemáš velkou ambici od rána do večera programovat, zde se budeš věnovat programování cca na 40 %
  • Být lidský, proaktivní, mající rád dynamické prostředí, změny, atd.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Java developer Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno - 3 dni onsite