Medior / Senior Java Developer

Vývoj moderního řešení pro digitalizaci a podporu flexibilních nabídek pro zákazníky. Díky agilitě a inkrementálnímu přístupu k vývoji budeme postupně tvořit nový produkt. Pro dosažení nejlepšího možného výsledku budeme stavět na mikroservisní / mikrofrontendové aplikaci s použitím technologií: React, TypeScript, Java 17 a 21, Spring Boot 3.0, Kafka, ElasticSearch, Kubernetes, Azure + CI/CD a silné automatizace.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Podrobnosti o projektu:

Vývoj moderního řešení pro digitalizaci a podporu flexibilních nabídek pro zákazníky. Díky agilitě a inkrementálnímu přístupu k vývoji budeme postupně tvořit nový produkt.

Pro dosažení nejlepšího možného výsledku budeme stavět na mikroservisní / mikrofrontendové aplikaci s použitím technologií: React, TypeScript, Java 17 a 21, Spring Boot 3.0, Kafka, ElasticSearch, Kubernetes, Azure + CI/CD a silné automatizace.

Které technologie a schopnosti určitě použiješ?

  • Java 17 a 21, Spring Boot 3, Hibernate
  • REST, Swagger, Apache Kafka, PostgreSQL

Výhodou:

  • Schopnost aktivně se podílet na návrhu nově vznikajících mikroservis
  • Zkušenosti s AKS, Docker, Jenkins, CI/CD
  • Zkušenosti s Redis, Elastic, Postman/Insomnia
  • Zkušenost s agilním přístupem k vývoji (SCRUM)
  • Znalosti Telco prostředí

Denní náplň práce:

  • Programování a testování nových funkcí.
  • Design a tvorba služeb s cílem optimalizovat celkovou výkonnost dodávané aplikace.
  • Komunikace napříč týmem, diskuse nad zvoleným řešením.

Očekávané výstupy:

  • Dobře navržená a otestovaná část aplikace (mikroslužby).

Co opravdu oceníme:

  • Cílevědomost a tah na branku.
  • Lidský přístup a schopnost komunikovat a domluvit se v týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

SpringBoot Java Hibernate REST Swagger Apache Kafka PostgreSQL React Typescript

Výhodou

AKS Docker Jenkins

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefity jsou u nás na dohodě, co byste rádi?

Proč si vybrat tuto nabídku

Máme rádi stabilní projekty, nebudeme vás vláčet z jednoho na druhý. Pro nás je důležité, aby naši zaměstnanci měli radost z práce a cítili se dobře. Snažíme se vytvářet přátelskou atmosféru, která podporuje týmovou spolupráci a tvůrčí myšlení.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 25.02.2024
Termín nástupu 19.02.2024