PHP programátor - pracuj na smysluplném produktu ❤️

V Logio vyvíjíme platformu pro řízení celého dodavatelského řetězce, říkáme tomu Supply Chain Love. Představ si 100 zákazníků, 100 produktů, 100 prodejen, to je dohromady 1 milion kombinací. Náš největší zákazník má 23 000 produktů, 440 prodejen a 450 000 zákazníků měsíčně, což je 4,5 ×1012 kombinací. Podobných zákazníků máme stovky! Proto hledáme programátora, který rozšíří náš SW tým. Aktuálně hledáme spíše zkušenější PHP profíky.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Logio
  • Praha, Brno, Hradec Králové

Popis pozice

CO VLASTNĚ DĚLÁME?

Implementujeme našim klientům řešení, které jim pomáhá předpovídat, kolik toho od nich zákazníci nakoupí a podle toho objednávat. Víme například, co se stane s poptávkou u bílých jogurtů, když se dá jeden z nich do slevy. Aby tohle všechno fungovalo, musíme se napojit na datové zdroje klienta. Nejdřív si z nich vyzobeme právě ta data, která potřebujeme, pak (běžně třeba celou noc) necháme náš software počítat a počítat. Ráno, než začne celá firma fungovat, má tak náš klient ready vše, co pro svoje fungování díky našemu produktu VERITICO potřebuje.

Naše moduly počítají data tak, že je rozřežou nad databází, očistí, zagregují a vypadne z nich predikce, co se stane. Nebo moduly vezmou obří hromadu dat, nahrají si je do paměti a tam udělají, co je potřeba.

Jádro systému vyvíjí banda, která sedí hned vedle, za každý pull-request je ráda. Když potřebujeme něco vysvětlit nebo s něčím poradit, stačí zajít do kuchyňky na kafe a tam to probrat. Nebo jim můžeme slacknout.

S ČÍM SE U NÁS POTKÁŠ?​

  • PHP (8.2),
  • MariaDB (taková otuněná MySQL),
  • GIT (máme vlastní gitlab EE),
  • moduly ze Symfony a Nette,
  • spolupráce s naprosto božím týmem ve třech pobočkách po ČR, který si umí udělat srandu z čehokoliv.

CO TI NESMÍ CHYBĚT:

  • PHP, OOP, GIT,
  • SQL (stačí základ),
  • ochota rozvíjet se,
  • komunikativní čeština.

CO SE TI BUDE HODIT:

  • základy Linuxu,
  • Docker, LXC,
  • Gitlab CI,
  • zkušenosti s většími aplikacemi, nebo integracemi,
  • jakákoli invence.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP OOP GIT SQL Framework

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny. Rádi se v kanceláři potkáváme, proto homeoffice je možný po domluvě většinou 1-2 dny v týdnu.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Další benefity? Ty máme taky! 5 týdnů dovolené, zdravé svačinky, Multisportka, teambuildingy a společné akce. Pet friendly office, notebook, telefon a firemní tarif, sick days a dbáme na péči o duševní zdraví.

Proč si vybrat tuto nabídku

Náš programátorský tým se v Logio zabývá implementací, customizací a podporou našeho VERITICO, softwaru pro řízení zásob, který nasazujeme u našich klientů. Aktuálně je nás asi dvacet a i když někteří z nás pracují z Prahy, jiní z Brna nebo Hradce Králové, najdeme si vždy záminku, abychom společně zašli na pivo, burger nebo paintball. Jinak se potkáváme na každodenních stand-upech. Pracujeme v týmech po třech až pěti lidech, které kromě developerů tvoří také konzultanti a projektoví manažeři. S parťáky z vývoje pak často řešíme problémy týkající se produktu samotného, tvorby nových modulů nebo pravidelných releasů.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno, Hradec Králové
Termín nástupu 01.03.2024