Senior PHP programátor / architekt

Láká tě práce v menším a pohodovém kolektivu, ve kterém nás zajímá tvůj názor, kreativita a kde se můžeš neustále zdokonalovat? Nechybí ti důvtip a chceš pracovat na projektech, které dávají smysl? Rádi tě přivítáme do naší party, aby ses mohl podílet na vývoji a implementaci systémů, které pomáhají lidem. Specializujeme se na cloudové technologie a vyvíjíme webové aplikace zaměřené na správu dat a zefektivnění firemních procesů. Zajímá tě víc? Rádi se s tebou potkáme osobně.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaké bys měl mít znalosti pro tuto pozici?

  • PHP – používáme 8.2 a chystáme se na 8.3
  • Prokazatelné zkušenosti se Symfony (verze 5 a 6)
  • Zkušenosti s SQL, ideálně PostgreSQL
  • Schopnost analýzy požadavků, navrhnout technické řešení a rozpadnout je na jednotlivé úkoly
  • Zodpovědnost za vlastní kód a schopnost obhájit ho před kolegy
  • Schopnost spolupráce v týmu testerů, analytiků a konzultantů (převážně medioři)
  • Zkušenosti s vedením lidí pro nás budou velkou výhodou
  • React JS výhodou

Co tě u nás čeká?

Práce na dvou rozjetých projektech – Benefity a ProCES, které implementujeme klientům na míru dle jejich požadavků.

Benefity jsou moderní systém cafeterie, díky kterému mohou zaměstnavatelé odměňovat své zaměstnance. Vlastní webová i mobilní aplikace.

ProCES je modulový cloudový systém, který automatizuje podnikové procesy a zjednodušuje firemní agendy. Umožňuje napojení na systémy třetích stran.

  • Analýza a návrh technického řešení nových funkcí
  • Technické i metodické vedení týmu vývojářů a výběr technologií
  • Optimalizace výkonu v již běžící aplikaci
  • Údržba aplikace
  • Investigace a náprava kritických chyb

Pokud máš rád výzvy a je pro tebe důležitý jak výsledek, tak průběh práce, budeme rádi, pokud si na nás najdeš čas, abychom se mohli potkat ideálně osobně u nás v Karlíně.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

PHP developer Architekt

Základní dovednosti

PHP Symfony SQL Postgre SQL React JS analýza

Výhodou

Zkušenosti s vedením týmu

Softskills

spolehlivost týmová spolupráce zodpovědnost odvaha investigace chuť se učit smysl pro humor

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Práce na projektu s budoucností pro významné zákazníky
  • Stabilní zázemí firmy, která je na trhu téměř 30 let
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní kancelář v žádaném prostředí v Praze na Karlíně
  • Možnost práce z domova (to je na vzájmené domluvě, ale rádi tě uvidíme aspoň 2 dny v týdnu u nás v kancleáři)
  • Vzdělávání v oblasti vývoje aplikací
  • Kuchyňka včetně kávy a čaje
  • Možnost práce na IČO
  • Týden dovolené navíc – tedy 25 dnů v roce
  • Možnost firemního tarifu/telefonu
  • Systém cafeterie - www.benefity.cz
  • Poskytnutí hardware
  • Pravidelné rozvojové školení a meetingy
  • Možnost individuálních kurzů
  • Firemní akce a teambuildingy

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme malá, přátelská firma a záleží nám na tom, abychom byli všichni na jedné vlně. Hodně si zakládáme na kolektivu a na týmové práci, takže sólisti u nás úplně neobstojí. Naše unikátní projekty pomáhají firmám s digitalizací, automatizací a celkovou úsporou času a nákladů. Kromě vývoje samotného bys měl na starosti dohled nad dodržováním architektury a kvality kódu, metodické a technické vedení vývojového týmu a plánování priorit ve spolupráci s projektovým manažerem. Přidej se k nám a pojďme společně posouvat a realizovat vize ještě dál.

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 8 – Karlín