EDI (Seeburger) Developer

We are looking for EDI specialist for our big European Client which is worldwide leader in the lighting industry. We offer full remote, permanent job.

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Role i obowiązki:

  • Odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie aplikacji Seeburger EDI
  • Opracowywanie nowych map i procesów biznesowych w celu obsługi nowych i ulepszonych wymagań biznesowych
  • Analiza i ocena wymagań klientów dotyczących mapowania ruchu przychodzącego i / lub wychodzącego, które ułatwią interfejsy klienta EDI
  • Obejmuje analizę zapytań partnerów handlowych, rozwiązywanie problemów, śledzenie danych poprzez tłumaczenia EDI i systemy aplikacji
  • Odpowiedzialny za tworzenie interfejsów pomiędzy oprogramowaniem EDI a aplikacjami biznesowymi, takimi jak SAP
  • Udział w działaniach wspierających aplikacje, w tym w interakcjach z użytkownikami końcowymi, rozwiązywaniu problemów i naprawianiu problemów oraz raportowaniu do kierownictwa
  • Będzie odpowiedzialny za analizę wymagań, rekomendowanie preferowanych rozwiązań w oparciu o standardy techniczne i najlepsze praktyki
  • Bezpośrednia praca z zespołami funkcjonalnymi / biznesem w celu analizy problemów i nowych projektów

 Wymagane wykształcenie i doświadczenie

  • Wymagane jest 3-5 lat doświadczenia w EDI w używaniu Seeburger BIS.
  • Doświadczenie w pracy z różnymi standardami EDI X12, EDIFACT, VDA, XML
  • Doświadczenie w pracy z AS2, FTP, HTTP i SFTP
  • Doświadczenie w Seeburger Process Designer, BIMCD, Frontend i Message Tracking Portal
  • Doświadczenie we wdrożeniach i wsparciu projektów B2B
  • Doświadczenie w integracji EDI w SAP
  • Dobra znajomość zapytań do baz danych i map
  • Wykazana umiejętność i chęć szybkiego badania, diagnozowania i rozwiązywania złożonych problemów
  • Wymagana jest umiejętność samodzielnej pracy w zespole, dobra współpraca z innymi oraz koordynacja z wieloma zespołami i ludźmi w celu realizacji celów i zadań.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik

Základní dovednosti

EDI SEEBURGER SAPINTEGRATION ENGLISH

Výhodou

B2B FULLREMOTE

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,
  • Spójny zakres obowiązków,
  • Kontakt B2B,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i referencji.

Informace o pozici

Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště full remote