Hledáme front-end web developera

Zdravíme, jsme start-up a hledáme nový kolegy kteří budou jednak mít rádi práci, kolektiv, projekt a budou nadaní a ambiciozní a chtít něco dokázat ve start-upu. Práce je především o Reactu, redux, thunk, a samo html-css kombinace v určitých případech. Potřebujeme lidi kteří znají tyto programy a mají nápady jak efektivně s nimi pracovat a vytvářet věci podle zadání či zadání zlepšovat. Pro více info nás kontaktujte

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zdravíme, jsme start-up a hledáme nový kolegy kteří budou jednak mít rádi práci, kolektiv, projekt a budou nadaní a ambiciozní a chtít něco dokázat ve start-upu.
Práce je především o Reactu, redux, thunk, a samo html-css kombinace v určitých případech. Potřebujeme lidi kteří znají tyto programy a mají nápady jak efektivně s nimi pracovat a vytvářet věci podle zadání či zadání zlepšovat. Pracujeme na velké mezinárodní platformě typu airbnb která bude mít mnoho cool věcí.

konkrétní zadání na představu je zde

  • HTML/CSS/JS/ReactJS – at least 1 year of experience of web development;
  • Specialized education in computer science or software engineering;
  • Strong knowledge of OOP principles;
  • Knowledge of NodeJS (ExpressJS);
  • Git knowledge;
  • Ability to quickly search for information in the internet («googling»);
  • English: B1 or higher;

Pro více info nás kontaktujte

LUkas

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

React developer Web/kodér

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

benefitů je hodně zaleží kdo jsi a co hledáš

Proč si vybrat tuto nabídku

chceš pracovat v mezinárodním týmu, chceš být šéfem sám za sebou a vytvořit něco kde vidíš začátek i konec tedy výsledek, ve start-up máš šanci dělat to co tě baví a podílet se na klíčovém vedení a rozvoji firmy, to jinde nejde. hledáme hlavně mladé lidi

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha