Front-end programátor, kreativec, start-up

Zdravím, jak se máš ? Jsme fungující start-up zaměření na innovace v oblasti sportu a sportovních aktivit. Do našeho týmu programátorů hledáme mladého člověka který rád programuje v Reactu, Redux, užitím backendu Axios, typescript MySql, který má v sobě kreativitu, rád pracuje s ostatními lidmi na vývoji nových věcí které na trhu ještě nejsou a nejde mu jen o peníze ale hlavně o výsledky start-up a o vlastní seberealizaci.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Zdravím,

jak se máš ?

Jsme fungující start-up zaměření na innovace v oblasti sportu a sportovních aktivit. Do našeho týmu programátorů hledáme mladého člověka který rád programuje v Reactu, Redux, užitím backendu Axios, typescript MySql, který má v sobě kreativitu, rád pracuje s ostatními lidmi na vývoji nových věcí které na trhu ještě nejsou a nejde mu jen o peníze ale hlavně o výsledky start-up a o vlastní seberealizaci.

co nabízíme, hmm... od seberealizace kde hned bude z tebe vedoucí člověk týmu a budeš odpovědný za spoustu věcí, hlavně velké možnosti rozvíjení se a úkolů které z tebe udělají experta v odvětví které se dynamicky rozvíjí, tím myslím React-redux, databáze, servery...

dále samozřejmě nějaký to salary aby sis nestěžoval a neměl hlad, plus obrovské možnosti zvýšení salary v budoucnu

nevím jestli tě zajímá ale jsme velice mezinárodní a projekt je pro celý svět, takže jestli tě zajímá něco ze zahraničí začátkem v jazycích, u nás je to super

co dál by tě zajímalo na co jsem zapoměl ???°°

Luke

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

spousta záleží na tom co tě zajímá a co požaduješ, jazyky, seberelizace, cestování, kariéru, ... všechno máme a mnohem více.

Proč si vybrat tuto nabídku

jsme dynamický start-up, cool lidi různých národností, chceme ukázat něco novýho, innovativního, slovo budoucnosti. nejsme boring ale chceme být dobrý .

Informace o pozici

Mzda 20 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha 6