Hledáme REACT Developera do našeho týmu v Praze!

XPIS je menší společnost se zaměřením na SharePoint technologie. Na českém trhu již přes 10 let vyvíjí celou řadu web/desktop aplikací, nebo služeb pro klienty jako je např. Celní správa ČR, Agrotec, Edwards Lifesciences, Česká obchodní inspekce, Probační a mediační služba ČR, Unipetrol, AAA auto a další. Úspěch staví na skvělém týmu špičkových certifikovaných odborníků, pragmatických řešení a partnerském vztahu se zákazníky.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • relevantní zkušenost s JS, primárně REACT
  • práce na různorodých projektech a službách SharePoint odpovídající profesním zkušenostem
  • práce v rámci menšího pracovního týmu
  • spolupráce primárně na projektech pro amerického klienta EDWARDS Lifesciences

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior

Pozice

React developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • osobní rozvoj: školení, certifikace MS s finanční odměnou
  • firemní neomezený tarif + 5GB dat, firemní NB, zvýhodněný nákup HW za VO ceny
  • stravenky, sickdays, možnost HomeOffice (po zaučení)
  • společné teambuildingy: gril, motokáry, lyže

Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4