React Vývojář

Podílel by ses rád na vývoji webových aplikací pro zahraniční klienty? Rozumíš ReactJS? Vyhovuje ti práce v odpoledních hodinách a rád bys využil znalost anglicého jazyka?

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude náplní tvojí práce?

  • Na této pozici se budeš účastnit projektů pro české i zahraniční klienty
  • Vyvíjet webové aplikace v Reactu za pomoci NextJS, styled-components a Reduxu
  • Vyvíjení a udržování veřejného portálu pro booking jachet / karavanů (napsaný jako SPA, SSR)
  • Spolupráce s kolegy na všech úrovních projektu
  • Posouvat sebe a nás k ještě lepším výsledkům!

Jak si tě představujeme?

  • Zodpovědnost a flexibilita je tvým prostředním jménem
  • Máš znalost anglického jazyka minimálně na úrovni aktivního písemného projevu a porozumění odbornému textu
  • Jsi pečlivý, máš čistý a přehledný kód
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Schopnost sebeřízení, týmové i individuální práce
  • Aktivní a samostatný přístup k práci
  • Sledovat aktuální trendy ve vývoji, ve kterých se vyznáš
  • Na začátek nejlépe ŽL

Co by tě u nás čekalo?

  • Práci v malém týmu zodpovědném za návrh, vývoj a údržbu klíčových systémů pro naše klienty
  • Práce na zajímavých a různorodých zahraničních projektech
  • Přátelskou a otevřenou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu (i Home Office)

Co ti za to můžeme nabídnout?

  • Ownership nad projekty
  • Práci v malém týmu zodpovědném za návrh, vývoj a údržbu celého projektu
  • Moderní kancelář na Smichovskem nádraží
  • Flexibilní pracovní doba a home office jsou samozřejmostí
  • Skvělou partu nadšenců
  • Multisportku
  • Pet-Friendly office

A kdo jsme?

Prague Labs je skvělá parta nadšenců pro technologie, která se zaměřuje hlavně na vývoj webových softwarů. Projekty máme skoro po celém světě (Amerika, Costa Rica, Skandinávie, Španělsko) a díky jejich diverzitě se u nás rozhodně nenudíme! Jsi nadšenec do své práce? Pak patříš k nám!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer

Základní dovednosti

React

Výhodou

Next.js

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha / Remote