React Developer

Tento náborový proces je zaměřen na projekty - to znamená, že po obdržení nabídky od společnosti EndySoft budete přiřazeni k práci na jednom konkrétním projektu pro jednoho z našich českých klientů z IT sektoru.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Role a zodpovědnosti

  • spolupráce na různých projektech a úkolech, které mohou dále rozvíjet vaši kariéru a dovednosti

  • implementací řešení na mikroservisní architektuře

  • účast se všech fází životního cyklu vývoje softwaru - technický návrh, implementace, testování, nasazení

  • vytváření a udržování technické dokumentace pro účely projektu

Požadavky na dovednosti

  • alespoň 5 let komerční zkušenosti s vývojem softwaru v JavaScriptu/TypeScriptu

  • zkušenosti s knihovnou React a komponentou MaterialUI

  • znalosti Redux, Redux-Toolkit

  • zkušenosti s Bootstrap frameworkem

  • dobrá znalost návrhových vzorů a principů čistého kódu

  • je předpokládána znalost architektonických integračních patternů

  • znalost aplikačních design patternů

  • zkušenosti se verzovacími systémy, preferovaný je GIT

Výhodou určitě budou

  • zkušenosti s architekturou mikroslužeb na technologiích kontejnerizace - Kubernetes

  • práce s cloudovými technologiemi AWS, Azure nebo Google Cloud Platform

  • znalost systémů pro zpracování souborů - Webpack

  • zkušenosti s nástroji pro spolupráci Jira, Confluence

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

React developer

Základní dovednosti

JavaScript TypeScript React MaterialUI Redux Redux-Toolkit Bootstrap Git

Výhodou

Docker Kubernetes ElasticSearch Jira Confluence Webpack

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 160 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště kdekoliv z ČR