React Developer

Vývoj frontendu komplexnějších aplikací tě zavedl k Reactu a využíváš především TypeScript? Pokud máš ambici se v blízké budoucnosti stát tech leaderem týmu, i v tomto tě podpoříme.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • budeš spolupracovat na návrhu a vývoji nového UI v Reactu na základě funkční analýzy, spolupodílet se na naprogramování a dodání aplikace
  • budeš se podílet na tvorbě dokumentace, otestování a code review
  • získáš možnost zúročit své zkušenosti v oblasti, o kterou se zajímáš - aktuálně pracujeme na greenfield projektu a to řešení pro obsluhu chytrých dopravních systémů nebo front-end pro aplikace v automotive
  • většina našich zakázek jsou řešení na míru, u dodávek front-end aplikací je řešena formou agile dodávky
  • preferujeme co nejvíce automatizovat

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • ve svém portfoliu máš pár větších projektů v Reactu/TypeScriptu, zužitkuješ i znalost Reduxu
  • máš cit pro návrh uživatelského rozhraní, zkušenosti z oblasti UX a umíš kódovat pomocí HTML a CSS
  • znáš význam ES6+ - je ti blízké držet se zásad web standardů
  • kromě SPA jsi se podílel/a i na vývoji API a microservisech
  • zaboduješ zkušenostmi s vývojem enterprise webových řešení, ideálně pak s agile dodávkou aplikací
  • je ti blízký přístup používat zdravý selský rozum a dokážeš k věcem přistupovat pragmaticky
  • záleží ti na svém rozvoji a máš zájem podporovat v tomto směru ostatní členy týmu
  • neobejdeš se bez výborné znalosti češtiny nebo slovenštiny, angličtinu zúročíš, pokud se chceš zapojit do našich mezinárodních projektů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

React developer React developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.08.2024