Junior programátor Ruby, co nemá zaťatý zuby

Jsme rychle rostoucí a prosperující IT firma, co nemusí hledat svý místo na trhu. Ale to se tak běžně říká. My jsme k tomu všemu ještě parta lidí, co se chce v práci i kamarádit, krejt si záda a neházet si klacky pod nohy (jenom společně do táboráku).

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co očekáváme od tebe:

  • vlastní rekreační objekt s výhledem do hor a v okresu Praha
  • součástí objektu beachvolleyballový kurt
  • součástí kurtu lehátka a slunečníky
  • domácí pípu a vinotéku s exkluzivními ročníky lahví
  • smečku trénovaných psů k zapůjčení každému kolegovi na venčení
  • vlastní rodinnou továrnu na PCR testy

A teď trochu vážně.

Hledáme vývojáře, vývojářku nebo vývojářstvo, co umí logicky přemýšlet a efektivně s námi řešit problémy našich klientů. Při vytváření softwaru používáme Ruby a RoR na backendu a nutné minimum JavaScriptu na frontendu. A taky mozek a smysl pro humor. Zkušenost s vývojem v Ruby/Rails není nutností, pokud to vyváží chuť a schopnost se rychle učit.

Umíme ohodnotit pracovitýho a šikovnýho člověka. Základní plat (pro nováčky v rozmezí 30-60k měsíčně) je jen jedna část odměny. Druhá se odvíjí od jeho schopností svůj čas efektivně využít (s čímž souvisí i samostudium a vzdělávání). Třetí odměnou je volná ruka, volná pracovní doba a volný triko (rozuměj no dress code). Mohli bychom tu psát o skvělých kancelářích, dobrým kafi a pravidelným teambuildingu, jenže to jsou hrozný klišé. Chceme se potkávat v kanclu, sdílet vtipy a dobrý jídlo, ale když to nejde, tak se vždycky nějak dohodneme.

Věříš tomu, nebo to radši chceš vidět na vlastní oči? Máš zájem s námi pomáhat klientům (a do budoucna možná i planetě) třetinu svýho dne? Tak nám pošli CV a pojď se s námi potkat online na Zoomu.

Přemýšlejte o tom a pošlete to dál: že Timepress má názor. A aktuálně taky nábor.

Zdenka

Mail: zdenka@timepress.co.uk

Telefon: +420 778 420 900

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Ruby on Rails developer Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • CSR - společensky odpovědná firma
  • Čas na inovace
  • Finanční bonusy
  • Homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pet-friendly office
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Skvělý tým profesionálů
  • Stabilní firma

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6 u metra Petřiny, hybrid