Síťový/á administrátor/ka

V našem IT oddělení se staráme o datové sítě, servery, klientské stanice, pokladny, mobilní zařízení a slaboproudé systémy, a to jak na naší centrále, tak i na všech prodejnách v České republice a na Slovensku. Rozšiřte řady našeho IT týmu na pozici Síťový/á administrátor/ka, možná hledáme právě vás!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce?

  • Administrace síťové infrastruktury založené převážně na Cisco produktech
  • Správa switchů, routerů, wifi a hlasových služeb
  • Podílení se na návrhu a rozvoji síťové infrastruktury
  • Samostatná realizace menších projektů
  • Spolupráce s ostatními členy IT týmu
  • Příležitostné služební cesty v rámci našich prodejen v CZ a SK
  • Rozvoj a vzdělávání se ve svěřených oblastech

Jaká jsou naše očekávání?

  • Minimálně 1 rok praxe na pozici síťového administrátora (vzdělání v IT oboru výhodou)
  • Znalost CISCO na úrovni CCNA (routing, switching, wifi)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou pro vás bude:

  • Zkušenost se správou hlasových služeb
  • Zkušenost se správou MikroTik , Fortinet
  • Zkušenost s administrací CISCO Prime, ISE
  • Znalosti z oblasti síťově bezpečnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Sítě provoz

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 25 dní dovolené
  • 2× ročně můžete získat hodnotící prémii nad rámec pravidelné mzdy
  • Moderní kanceláře, kde má každý dostatek svého prostoru
  • Výuku angličtiny nebo němčiny zdarma
  • Stravenky
  • Příspěvek do benefitní cafeterie 10 000 Kč/rok (lze využít na lékárny, optiku, kulturu, sport, relax, cestování aj.)
  • Služební notebook a telefon
  • Mimořádný benefit v případě narozenin, svatby, narození dítěte nebo při pracovním jubileu
  • Zaměstnanecké slevy u vybraných prodejců (Datart, Xiaomi, Benzina)
  • Vybraný sortiment BAUHAUS s 10% slevou
  • Teambuildingové akce

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Strážní 7, Brno