IT Systém administrátor - TV automatizace !

Chceš proniknout do tajů "broadcast" světa? Baví Tě vše kolem sítí? Rád/a dotahuješ věci do konce, baví Tě rozvíjet a zdokonalovat? Pak je to možná pozice právě pro tebe! Hledáme šikovného kolegu/kolegyni pro rozšíření našeho IT týmu.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jako systém administrátor/ka se budeš starat o všechno kolem "sítí". Budeš mít na starosti IT infrastrukturu, monitorování výkonu systémů a zajistíš, aby bylo vše v souladu s bezpečnostními standardy.

Co bude tvůj denní chléb?

  • správa IT systémů všeho druhu
  • instalace a konfigurace HW/SW včetně síťové infrastruktury
  • nastavování účtů a pracovních stanic
  • odstraňování problémů a případných výpadků
  • vytváření a údržba technické dokumentace, manuálů a IT směrnic na interní wiki

Co musíš znát:

  • různé OS a platformy (Windows, Linux, Mac)
  • OS Linux (velmi dobré zkušenosti)
  • některý ze skriptovacích jazyků
  • samozřejmě dobrá znalost sítí (infrastruktura, protokoly, debugging)
  • virtualizaci (preferováno VMware)

Co je potřeba:

  • mít alespoň ukončené středoškolské vzdělání technického charakteru
  • 1 rok zkušeností jako systém administrátor nebo na podobné pozici
  • kromě češtiny je důležitá i dobrá znalost angličtiny
  • min. základní znalosti kybernetické bezpečnosti (NIS2, NIST, ISO27001 nebo podobné)
  • zkušenosti se zabezpečováním systémů a zálohováním/obnovou dat
  • mít chuť učit se

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Sítě provoz IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pomoc se vším, co budeš potřebovat
  • zázemí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné firemní a občasné neformální akce
  • 3 sick days za rok
  • online výuka anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • pohoštění na pracovišti
  • celofiremní akce, neformální přátelské prostředí
  • HPP nebo IČO

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme firma, které na svých lidech záleží. Osobní vztahy a spokojenost jsou pro nás na první místě.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 6
Termín pro odpověď do 31.03.2024
Termín nástupu 01.04.2024