Specialista IT / síťové inženýrství (CCIE) s aktivní NJ a AJ

Pro našeho klienta, úspěšnou expandující společnost s více než 17 000 zaměstnanci působícími v oblasti technické podpory a služeb na více než 200 místech v Německu, hledáme nového kolegu na pozici: Specialista IT / síťové inženýrství (CCIE) - Německo Místo výkonu práce: Hannover, Berlín, Karlsruhe, Düsseldorf nebo Lipsko (lze individuálně domluvit)

  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou expandující společnost s více než 17 000 zaměstnanci působícími v oblasti technické podpory a služeb na více než 200 místech v Německu, hledáme nového kolegu na pozici:

Specialista IT / síťové inženýrství (CCIE) - Německo

Místo výkonu práce: Hannover, Berlín, Karlsruhe, Düsseldorf nebo Lipsko (lze individuálně domluvit)

 Vaše úkoly:

  • Instalace, konfigurace, uvedení do provozu a podpora hardwaru a softwaru pro IT infrastrukturu / síťové systémy (např. v oblasti Switching, Routing, VPN, WLAN, Data Center, Security) dle požadavků zákazníka
  • Zodpovědnost za zákaznický servis a řešení poruch (2nd-, 3rd-Level-Support)
  • Podpora obchodního/ PRE SALES oddělení při vývoji koncepcí IT sítí

Co požadujeme:

  • Vzdělání v oboru informačních technologií - ideálně další vzdělávání a zkušenosti v oblasti technického servisu
  • Odborné zkušenosti z oblasti síťových technologií a vysokou afinitu k dodavateli síťových systémů CISCO s odpovídající úrovní certifikace CCIE
  • Týmového ducha, spolehlivost, odhodlání a motivaci
  • Komunikativní znalost německého a anglického jazyka

Co nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci v prosperující společnosti
  • Velmi atraktivní platové ohodnocení a řadu benefitů
  • Roční příjem 60 000 – 80 000 € / dle zkušeností a praxe
  • Ubytování zajištěno
  • Individuální programy dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje (pravidelné certifikace Cisco) a další kariérní příležitosti
  • Dostatečnou časovou nezávislost pro skloubení rodiny, volného času a kariéry

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior

Pozice

Sítě provoz

Jazyky

Anglicky – plynule Německy – plynule

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Německo