IT technik Brno

V současnosti bychom potřebovali posílit náš tým o šikovného IT Technika juniora, který má praktické zkušenosti v oblasti správy počítačů. Nejlépe z Brna. Pozice vyžaduje cestování v rámci CZ, taktéž v rámci projektů SK/PL. 30 500 - 38 000 CZK měsíčně v závislosti od zkušenosti uchazeče

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho vlastně hledáme? V současnosti bychom potřebovali posílit náš tým o šikovného IT Technika juniora, který má praktické zkušenosti v oblasti správy počítačů. Nejlépe z Brna. Pozice vyžaduje cestování v rámci CZ, taktéž v rámci projektů SK/PL.

Představíme ti to trochu blíže:

  • Na této pozici budeš úzce spolupracovat s naším obchodním a vývojovým oddělením
  • Na základě požadavku budeš komunikovat se zákazníkem a komplexně řešit správu IT
  • Budeš zajišťovat instalaci a konfiguraci počítačů, serverů a periferií u zákazníka
  • Budeš řešit SW, HW problémy a spravovat sítě MS Windows. Pozice bude také zahrnovat instalaci a správu síťových prvků LAN / WAN
  • Komunikace s uživateli (vzdálená i lokální podpora)
  • Budeš navštěvovat naše zákazníky a instalovat u nich naše zařízení, po instalaci budeš prezentovat náš systém klientovi

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Technik Sítě provoz

Základní dovednosti

LAN/WAN HW SW Linux - základy Windows server - základy síťování aktivní vodič

Softskills

Trpělivý Samostatný Zodpovědný Flexibilní

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • Motivující systém finančního ohodnocení
  • Různé teambuildingy (turistika, splavy, rafting, lyžování), pokud rád cestuješ, toto bude pro tebe ideální příležitost poznat různá místa
  • Práce ve stabilní společnosti s unikátním produktem v oblasti IT technologií
  • Rychlý kariérní růst

Proč si vybrat tuto nabídku

Moderní technologie, mladý kolektív, rychlý kariérní růst

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno
Termín pro odpověď do 31.10.2021
Termín nástupu 01.11.2021