PLC programátor

Společnost se svou stabilitou a spolehlivostí stala důležitým hráčem na trhu. Pod svým jménem působí na trhu přes 90 let a hraje klíčovou roli ve vývoji automobilových skel. Spolupracuje s většinou výrobců automobilů na trhu. V České republice je aktivní od roku 1992 a součástí skupiny jsou 5 společností s 13 výrobními závody a 14 značkami. Specializují se na výrobu laminovaných bezpečnostních autoskel a skel pro stavebnictví.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Provádět analýzu poruch na strojích a stanovovat opatření pro jejich odstranění.
  • Aktivně se zapojit do procesu digitalizace, což zahrnuje sběr dat z PLC a jejich ukládání do interní databáze.
  • Ovládat programování PLC značky Siemens, včetně diagnostiky, servisu a správy náhradních dílů.
  • Spolupracovat a úkolovat kolegy - elektrikáře a mechaniky.
  • Aktivně investovat do vlastního rozvoje a angažovat se v inspirativních projektech.
  • Budete se pohybovat více ve výrobě než sedět v kanceláři u počítače

  • Hledáme člověka s technickým nebo elektro vzděláním.
  • Odborníka se zkušenostmi v programování (ideálně, pokud máte zkušenosti s PLC Siemens, roboty ABB a Fanuc) S platnou vyhláškou NV 194/2022 Sb. §5 nebo §6 (původní vyhláška 50).
  • Máte schopnost pracovat s technickými výkresy a dokumentací.
  • Máte dovednosti angličtiny na pasivní úrovni.
  • Spolehlivého spolupracovníka s logickým myšlením a systematickým přístupem.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert

Pozice

Technik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • HPP + flexibilní pracovní doba.
  • Širokou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 13.plat, služební mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na vzdělávání a volný čas, stravenky a závodní stravováním, sleva na firemní výrobky a spostu dalšího

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Plzeňský kraj