⋙Baví Tě data, ML, s Pythonem děláš většinu pracovního dne?⋘

Aktuálně doplňujeme tým o dalšího specialistu na data. Pokud se věnuješ DATA Science a konkrétně i ML už nějakou dobu, umíš k češtině či slovenštině navíc ještě anglicky a jsi flexibilní v rámci fungování z domova, kanceláře či od klienta? Pokud ano, dej nám určitě vědět! :)

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Tě u nás čeká?

  • Různorodé projekty v mezinárodním prostředí – u nás se rozhodně nudit nebudeš!
  • Konkrétně pak práce s: pythonem, SQL, GITem, Google Analytics, cloudy, BigQuery ad. – co umíš, uvítáme a co neumíš, rádi Tě naučíme

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Specialista Data (BI, DWH, BigData)

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti můžeme nabídnout navíc?

  • Benefity i pro trávení volného času mimo práci (jsme velkou firmou, a tak Ti toho nabídneme spoustu)
  • Diverzitu v rámci projektů, týmu, prostředí (viz výše)
  • Spolupráci v hybridním režimu
  • Každopádně přátelský tým a fajn šéfy ????

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště praha
Termín nástupu 11.10.2023