Datový analytik/ programátor

Společnost Alcaplast byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 11 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 70 zemí světa. Je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, na ploše přes 60 000 m2 vyrábí více než 600 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment. Alcaplast rychle expanduje, o což se zasloužily zejména kvalitní a designově zajímavé produkty prémiové značky Alca, které si společnost

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Projekty, na kterých pracujeme, rostou a přibývají nové, a tak musí růst také náš tým.
Hledáme šikovného programátorského „ajťáka“!
Rádi se potkáme s každým, kdo má co nabídnout.
Nebojíte se přiučit novým věcem, přiložit ruku při řešení hlubších IT problémů a hlavně vše dotáhnout do konce?
Přijďte se k nám podívat a můžete se stát součástí týmu Alca plast.

CO VÁS NA POZICI ČEKÁ?

  • Výsledkem práce celého IT oddělení bude kompletní a fungující podpora firemních procesů
  • Dohled (aktualizace, novinky) a zodpovědnost za funkčnost nad IS K2
  • Programátor bude udržovat a rozvíjet stávající aplikace a databáze
  • Implementace a realizace projektů v IS K2, její vyhodnocení a datová analýza
  • Řešení aktuálních požadavků uživatelů a zajištění IT podpory v oblasti zpracovaní dat
  • Účastnit se plánování a realizace IT projektů
  • Tvorba SQL dotazů

CO HLEDÁME U NAŠEHO NOVÉHO KOLEGY?

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ v oboru informatika nebo praxe v oboru
  • Výhodou mohou být zkušenosti s podobným agilním vývojem SW a znalosti standardních firemních procesů
  • Aktivní přístup k řešení technických problémů a trpělivost při jednání s uživateli
  • Všeobecné znalosti hardware a software
  • Základní znalost angličtiny na úrovní čtení dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Poročilé znalosti v MS excel a tvorbě SQL dotazu
  • Ze softskills hledáme zejména týmovou spolupráci a smysl pro detail, organizační dovednosti, spolehlivost a přizpůsobivost, energii a pracovní zapálení

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:

Místo práce: Břeclav, ulice Bratislavská 2846

Termín nástupu: dle dohody, možný ihned

Informace o pracovním poměru: plný úvazek

Směnnost: jednosměnný

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista ERP (SAP) Procesní analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Břeclav