Hledáme posilu iOS týmu!

B2A Software Development s.r.o. logo

Specializujeme se na vývoj produktů založených na platformě iOS a hledáme do týmu zodpovědného kolegu se smyslem pro detail a prokazatelnými zkušenostmi s vývojem nativních aplikací.  Jsi týmový hráč, otevřený novým podnětům? Dokážeš převzít zodpovědnost za své výsledky?  Pak hledáme právě Tebe!

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co bude tvá náplň práce:

  • Aktivní spolupráce na vývoji architektury
  • Plánování agilních vývojových procesů
  • Návrh a údržba kódu pro zajištění vysoké kvality našich aplikací
  • Implementace nových features, identifikace a oprava chyb, update aplikací

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Zkušenost s vývojem nativních aplikací iOS
  • Znalost platformy iOS a iPadOS
  • Orientace a cit pro UX/UI
  • V malíku čtení a psaní technické dokumentace v angličtině
  • Zkušenost s tvorbou testů pro iOS aplikace
  • Zkušenost s CI/CD nástroji jako Fastlane, Jenkins
  • Znalost REST API a umíš správně verzovat kód
  • Znalost Swift, Xcode, UIKit a AutoLayout
  • Přehled o nejnovějších technologiích společnosti Apple

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Swift developer UX designer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Firemní MacBook Pro, iPad a iPhone včetně tarifu a neomezených dat
  • Židle v moderní kanceláři, v případě potřeby možnost home office
  • Příspěvek na stravu i volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • In-house jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Zásobený beverages koutek
  • Teambuildingy a přátelská, neformální atmosféra

Informace o pozici

Mzda 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Místo pracoviště Zlín
Termín nástupu 01.12.2021