Full stack team lead

Pozice vhodná pro zkušené vývojáře, kteří mají několikaletou zkušenost s vývojem webových aplikací a chtějí se posunout z pozice zkušeného vývojáře do pozice lídra.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáš novou výzvu? Připoj se k nám jako Lídr Týmu v Endevel!

Přidej se k nám a staň se klíčovým hráčem:

  • Vedoucí roli v dynamickém týmu: Buď v čele týmu talentovaných jedinců, rozděluj úkoly a spolupracuj s projektovým manažerem na hladkém průběhu projektů.
  • Technická kreativita: Spolupracuj s našimi vývojáři na vymýšlení špičkových technických řešení, která posunou naše projekty na novou úroveň.
  • Byznysová strategie: Konzultuj s produktovým manažerem a přinášej inovativní nápady pro naše byznys řešení.
  • Aktivní vývoj: Buď součástí našeho vývojového týmu a přispívej k vývoji našich produktů svými nápady a kódem.
  • Tvůrčí příležitosti: Máš šanci podílet se na vzniku a vývoji našich vlastních produktů.

Co od tebe očekáváme:

  • Pokročilé zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • Znalosti jakéhokoliv webové frameworku (Django, React, .NET, Nette)
  • Analytické myšlení a schopnost efektivně řešit problémy
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Plynulou angličtinu
  • Připravenost na full-time spolupráci

Proč Endevel?

  • Hlas v týmu: U nás má každý možnost ovlivnit směřování firmy a její rozvoj.
  • Inovativní projekty: Pracuj na vývoji produktů s celostátním i mezinárodním dosahem.
  • Flexibilita: Zapomeň na pražské dopravní zácpy. Pracuj z domova, z naší moderní kanceláře nebo odkudkoliv.
  • Neustálý rozvoj: Udržujeme naše aplikace vždy aktuální a na špičkové technologické úrovni.
  • Flexibilní pracovní doba a přátelská firemní kultura.

Náš Tech Stack: Django, FastAPI, Vue.JS, React, Docker, CI/CD, Postgresql, Redis a mnoho dalšího.

Připoj se k nám a stůj u zrodu technologických zázraků, které mění fungování lidí a firem!

Nástup možný ihned, ale s respektem k tvým současným závazkům. Těšíme se na tvou odpověď!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Team leader Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- naprosto flexibilní pracovní doba
- variabilní počet odpracovaných hodin
- neomezená dovolená
- remote/homeoffice
- firemní akce a teambuildingy
- příspěvky na vzdělávání
- možnost profesního růstu
- Multisportka
- jídlo a pití v kanceláři

Proč si vybrat tuto nabídku

V Endevelu se můžete skvěle realizovat. Vždy se snažíme lidem nechat určitou míru svobody, aby ukázali v čem jsou opravdu dobří a co je baví. To samozřejmě vyžaduje stejnou dávku zodpovědnosti od dané osoby. Když to ale klape, vzniká skvělá chemie, díky které se rodí perfektní produkty.

Informace o pozici

Mzda 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Předměstí Prahy - Kralupy nad Vltavou