Team leader/Programátor — DEK a.s.

Jsme česká společnost zabývající se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví. Společnost DEK a.s. byla založena v roce 1993 a dnes jsme s obratem přes 36 mld. Kč největším dodavatelem v České republice. V současné době provozujeme více než 141 prodejních skladů a zaměstnáváme 4477 zaměstnanců. Právě teď hledáme talentované a zapálené kolegy k posílení našeho týmu! Chceš pracovat ve velkém IT oddělení? Tak pojď číst dál.

  • HPP
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Pracovní náplň

  • Předávat firemní know-how v oblasti programování
  • Zajistit rychlé a hladké začlenění nových spolupracovníků
  • Vytvářet jednoduché a efektivní materiály pro zaškolování
  • Spolupráce s oddělením programátorů a vedením IT
  • Sledování vývoje a trendů v IT
  • Příležitost rozvíjet své dovednosti

Požadujeme

  • Znalost českého jazyka podmínkou
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost konkrétních programů a programovacích jazyků, základních principů programování (SQL, Delphi, C#... )
  • Silné logické myšlení, kreativita, samostatnost
  • Empatie, lidský přístup a otevřenost
  • min. 3 roky zkušeností z obdobné pozice

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Team leader Delphi developer

Základní dovednosti

SQL Delphi c#

Softskills

komunikace empatie lidský přístup

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení: Nástupní mzda 70 000 - 80 000 Kč dle zkušeností
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu, s kterým se nudit rozhodně nebudeš
  • Příspěvek na MultiSport kartu a stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Výhodný mobilní tarif pro tvé soukromé číslo
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Odměnu až 15.000,- Kč za doporučení nového kolegy do IT oddělení DEK a.s.
  • Parkovací místo přímo u práce
  • Přímo na pracovišti oddychovou zónu s masážním křeslem, kulečníkem, šipkami…
  • Přístup k novým technologiím a prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Pravidelné firemní akce
  • Práci ve stabilní a silné společnosti, která je na trhu 30 let

Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha 10