IT admin - Webmaster

Jsme rodinná firma zabývající se klimatizační technikou. To, co umíme nejlépe, je chlazení bytů, domů a chat v parném létě. Naše hlavní sezóna je tedy v jarních a letních měsících, kdy máme plné ruce práce. Rádi přivítáme do týmu nadaného IT admina, který se s nadšením vrtá v hardwaru, tyká si se softwarem a přitom všem pomáhá kolegovi, se kterým nespolupracuje jeho počítač. Pokud právě ty odpovídáš profilu renesančního člověka, čti dál! Podívat se na nás můžeš na https://www.makejsnami.cz/

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Čemu se budeš věnovat?

  • testování projektů s následným reportem chyb
  • instalací/konfigurací hardwaru kolegům (mobily, tablety, tiskárny, NB)
  • technické podpoře pro kolegy (telefonická, emailová a vzdálená přes TeamViewer)
  • pravidelnému Update WS a používaných aplikací
  • programování v PHP – počítáme se základy, znalost Nette je velké plus
  • konfiguraci emailových klientů (MS Outlook, Mozilla Thunderbird), nastavování připojení VPN na PC klienta
  • průběžné vedení dokumentace a manuálů, zaučení/školení
  • Výhodou: základní znalost sítí a jazyka Powershell

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

Tester Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co na tebe čeká?

  • práce na plný úvazek (HPP)
  • zdokonalení pod vedením Senior Administrátora, Senior Programátora
  • užší sehraný kolektiv
  • moderně vybavené klimatizované pracoviště, reprezentativní pracovní místo
  • flexibilní pracovní doba
  • zaměstnanecká sleva na instalaci klimatizace
  • pořádání zajímavých firemních akcí (grilování, koktejl párty, vánoční večírky)
  • pohodlné parkování v objektu
  • Pet friendly kancelář
  • Výborná káva

Co bavilo kolegu na stejné pozici za poslední dobu nejvíce?

Miloše nejvíce bavilo budování plně automatizovaného kancelářského objektu v Blansku – instalace zařízení na místě, propojení s našimi systémy, vzdálené ovládaní vstupu do budovy.

Těšíme se na tvůj životopis.

Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Brno