SW test inženýr

Pro naše R&D centrum v Plzni hledáme kolegy, kteří se budou podílet na testování inteligentních systémů pro řídící jednotky různých prototypových řad převodovek, adaptivních tlumičů a dalších komponent podvozkové techniky. Oblast působení si můžete vybrat sami.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co byste měli mít

  • Logické a analytické myšlení, zájem přijít na kloub chybám v systémech a navrhovat řešení
  • Vzdělání z technického oboru (elektrotechnika, mechatronika, informační technologie)
  • Znalost anglického jazyka (komunikace přes MS Teams, mail, f2f)
  • Orientovat se v principech a metodách programování
  • Touhu po osobním rozvoji a objevování nových technických znalostí

Co budete dělat

  • Analyzovat a testovat SW pomocí HiL simulátoru nebo v reálných vozech
  • Navrhovat a vyvíjet vhodné testovací metody a scénáře
  • Můžete se zaměřit na SW pro: osobní vozy, nákladní vozy a těžkou techniku nebo eMobilitu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Tester Automatizované testování

Základní dovednosti

Python

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Možnost Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál (70 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Plzeň