QA Engineer

Máš přehled v automatizovaném testování? Hledáš příležitost, kde se můžeš dále rozvíjet? Chceš projekt, do kterého se můžeš zakousnout? Jsme GRiT, česká společnost se sídlem v Brně, máme 3 SaaS produkty a více než 4000 zákazníků ve střední Evropě a stále rosteme. Hledáme QA Engineera a kolegu do opavského týmu, který nám pomůže s rozvojem SaaS řešení produktů ORiON a INVOiCE FLOW pro schvalování faktur a jejich automatický příjem do systému. Přidej se k nám i ty.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro vývoj používáme technologie:

  • Java, Spring, JOOQ
  • Oracle DB
  • Spring Boot
  • Git, Maven/Gradle
  • JIRA, Teamcity

Pro testování budeš používat:

  • Testcafe
  • Xray for JIRA
  • Confluence
  • Linux/Windows a Oracle DB
  • Případně nám pomůžeš zavést novou technologii pro testování.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Máš chuť na sobě neustále pracovat.
  • Vědět, jak funguje testování.
  • Máš všeobecný rozhled v IT technologiích.
  • Orientuješ se v oblasti manuálního a automatizovaného testování.
  • Umíš vytvářet a používat testovací data.
  • Umíš psát a udržovat testovací scénáře.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Tester Automatizované testování

Základní dovednosti

Java Spring JOOQ Oracle DB SpringBoot Git Maven Gradle JIRA Teamcity Testcafe Xray Confluence

Výhodou

Testcafe JIRA Confluence Java SpringBoot JOOQ Spring

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti můžeme nabídnout:

  • Budeš řešit testování zajímavých funkčností v oblasti SaaS produktu.
  • Pokud některou technologii neumíš, tak tě jí rádi naučíme.
  • Vývoj v agilním prostředí v centru Opavy.
  • Práci v příjemných kancelářích v centru Brna nebo Opavy - po zapracování samozřejmě možnost home office.
  • Důkladné produktové zaškolení - máme nastaveny adaptační plány, takže budeš dopředu přesně vědět, co tě po nástupu čeká.
  • Prostor pro seberealizaci - budeme pro tebe hledat ideální práci tak, aby tě bavila a mohl jsi dál osobně i profesně růst (třeba do pozice Team Leadera).
  • Zázemí stabilní firmy s 30letou tradicí na trhu.
  • Otevřenost a skvělou firemní kulturu - tykat si budeš nejen s kolegy v kanclu, ale i s ředitelem, který má vždy dveře otevřené.
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce.
  • Finanční příspěvek na vzdělání a profesní rozvoj.
  • Firemní výuku cizích jazyků (angličtina nebo němčina).
  • Stravenkový paušál.
  • Dny volna navíc (sick days ad.).
  • Internet z domu, notebook, mobil.
  • Služební automobil s možností soukromého využití.
  • Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění.
  • Finanční příspěvky při významných životních událostech.

Informace o pozici

Mzda 35 000 - 45 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Opava
Termín nástupu 09.10.2023