Programátor

TRITIUM SYSTEMS je mladou firmou, u jejíhož zrodu však stála skupina profesionálů a dlouholetých odborníků. Máme za sebou první úspěšné roky a projekty, realizované k velké spokojenosti našich klientů. Tritium Systems postupuje dál, mnoho další zajímavé práce je před námi a tak nyní náš tým rozšiřujeme. A chceme u nás vytvořit takový tým, který bude využívat nejenom znalostí a zkušeností dlouholetých odborníků ale chceme dát velký prostor nadšení a zápalu mladých programátorů.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

• nadšení pro věc a všeobecný zájem o techniku

• chuť učit se nové věci

• alespoň školní znalost programování PLC automatů nebo jiných programovacích jazyků, algoritmizace

• základní schopnost orientace v schématech elektrických zařízení,

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Trainee

Výhodou

• pokud máš již nějakou odbornou praxi • máš základní znalost nějakého SCADA systému či HMI (vizualizace) • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb.

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

• Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
• Pracujeme v týmu lidí, kteří jsou připravení ti pomoci. A pokud přijdeš s novými nápady, určitě u nás nezapadnou.
• Naučíme tě fakt dobře programovat PLC automaty.
• Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
• Máme pružnou pracovní dobu.
• Dovolená 25 dní a 2 dny Sick day za rok
• Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, certifikace apod.).
• Máš u nás možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů. Jsme malá společnost, takže žádná zbytečná byrokracie.
• Dostaneš notebook a telefon.
• Zajistíme osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme tým bezva lidí a hledáme parťáka pro rozšíření týmu. Naučíme tě spoustu zajímavých SW aplikací. Budeš spolupracovat na analýze technického řešení zakázky, podílet se na realizaci HW a SW řešení zakázky a nemine tě ani testování navrženého řešení. Práce bude převážně v kanceláři, pak budeš pokračovat a předávat realizovanou zakázku u klienta.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha